• testy COVID-19 - dlaczego warto je wykonać w INVICTA

Choć na rynku sporo jest miejsc oferujących badania molekularne w kierunku SARS-CoV-2, warto wykonać je w sprawdzonym, doświadczonym ośrodku.

W Laboratorium INVICTA przeprowadzamy testy rtPCR z wyjątkową dbałością o bezpieczeństwo procesu oraz jakość i wiarygodność wyniku.

 1. Zapewniamy bezpieczeństwo dzięki własnemu zestawowi pobraniowemu
  Stworzony w INVICTA specjalny zestaw pobraniowy pozwala na bezpieczne pobranie materiału od pacjenta – dezaktywuje wirusa w probówce i jednocześnie utrwala jego RNA.
 2. Szczegółowo kontrolujemy jakość materiału
  Sprawdzamy jakość pobranej próbki, by wyeliminować ryzyko wyników fałszywie ujemnych; monitoring obejmuje m.in. kontrolę obecności ludzkiego DNA, by sprawdzić, czy materiał do badania został prawidłowo pobrany; jeśli nie – kierujemy pacjentów do ponownego pobrania.
 3. Kontrolujemy proces diagnostyczny
  Sprawdzamy poprawność procesu izolacji RNA – poprzez oznaczenie kontrolnego RNA w próbce.
 4. Nasze badanie ma wyjątkową czułość
  Testy stosowane w Laboratorium INVICTA pozwalają wykryć nawet od 2-óch kopii wirusa w próbce; analizowane są dwa miejsca w genomie specyficzne dla wirusa SARS CoV-2.
 5. Jakość i wiarygodność wyniku potwierdzają instytucje zewnętrzne
  Jakość i wiarygodność wyniku potwierdzone zostały przez uznane organizacje m.in. PZH; stosowane testy posiadają międzynarodowy certyfikat CE IVD; laboratorium bierze udział w międzynarodowych kontrolach jakości dla ośrodków testujących w kierunku COVID-19.
Kup test >>

 

Podziel się tym ze znajomymi!

O autorze:

Kliniki Leczenia Niepłodności INVICTA to nowoczesne placówki medyczne stawiające na rozwój, wiedzę i kompetencje, które przekładają się na jakość i skuteczność leczenia. Procedury wykonywane w naszych Klinikach są zgodne z najnowszymi osiągnięciami medycyny, wyróżniają się kompleksowością i skutecznością.

Zostaw komentarz