Akcja „TATA – Najważniejsze słowo dla mężczyzny”

/, Promocje/Akcja „TATA – Najważniejsze słowo dla mężczyzny”
Akcja-TATA

Miło nam poinformować, że już kolejny rok Klinika INVICTA bierze udział w akcji organizowanej przez Stowarzyszenie NASZ-BOCIAN
„Tata – najważniejsze słowo dla mężczyzny”.  W jej ramach, umożliwiamy wykonanie 120 bezpłatnych badań nasienia metodą komputerową SCA – po 20 bezpłatnych badań nasienia w każdym oddziale, decyduje kolejność rejestracji.

Dodatkowo dla pacjentów, którzy wezmą udział w akcji, przygotowaliśmy specjalną ofertę. 20% rabatu na wizytę pierwszorazową (z partnerką) lub poradę z wynikami badań.

Promocja na badania trwa od 1 czerwca do 30 czerwca 2019 r, natomiast wizyty promocyjne będą mogły odbyć się do końca sierpnia br.

Bezpłatne badanie nasienia można wykonać w:

  • Klinice INVICTA w Gdańsku, ul. Rajska 10

  • Klinice INVICTA w Gdyni, ul. Władysława IV 50/3
  • Klinice INVICTA w Warszawie, ul. Złota 6

  • Klinice INVICTA w Słupsku, ul. Leszczynowa 16

  • Klinice INVICTA we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 186/1

  • Klinice INVICTA w Bydgoszczy, ul. Jagiellońska 109/81

Do udziału w Promocji zapraszamy wszystkich mężczyzn, zarówno tych w trakcie leczenia, jak i tych, którzy chcieliby sprawdzić swoją płodność. W celu umówienia badania zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod nr 58 58 58 801. Podczas rejestracji należy podać hasło „NASZ BOCIAN„.

About the Author:

INVICTA
Kliniki Leczenia Niepłodności INVICTA to nowoczesne placówki medyczne stawiające na rozwój, wiedzę i kompetencje, które przekładają się na jakość i skuteczność leczenia. Procedury wykonywane w naszych Klinikach są zgodne z najnowszymi osiągnięciami medycyny, wyróżniają się kompleksowością i skutecznością.

Zostaw komentarz