PROMOCJA: Bezpłatna konsultacja lekarska po inseminacjach

Strona główna/Inne, Promocje/PROMOCJA: Bezpłatna konsultacja lekarska po inseminacjach

Leczyliście się metodą inseminacji bez powodzenia? Skorzystajcie z bezpłatnej konsultacji u specjalisty.

Problemy z poczęciem dziecka ma w Polsce coraz więcej par. Jeśli przyczyną niepowodzeń są problemy z upłynnieniem nasienia, wrogi śluz szyjkowy czy zaburzenia ejakulacji czasem pomóc może zabieg inseminacji.

Pozytywny efekt inseminacji zależy między innymi od parametrów nasienia, wieku partnerów oraz odpowiedniej kwalifikacji i sposobu przeprowadzenia zabiegu. Na ogół skuteczność metody oceniana jest na poziomie 3-10% na cykl. W Klinikach INVICTA sięga ona nawet do 15%.

Bezpłatne Konsultacje Lekarskie

Klinika Leczenia Niepłodności INVICTA zaprasza na BEZPŁATNE KONSULTACJE LEKARSKIE wszystkie Pary, które po wykonaniu trzech lub więcej inseminacji nie osiągnęły upragnionej ciąży. Podczas spotkania z doświadczonym specjalistą będziecie Państwo mogli uzyskać odpowiedzi na nurtujące Was pytania. Wizyty odbywają się w placówkach w Gdańsku, Warszawie, Wrocławiu, Gdyni, Słupsku i Bydgoszczy.

Jak wygląda konsultacja w klinikach INVICTA

Konsultacja po nieudanym programie in vitro

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji w Klinice INVICTA.

Bezpłatna konsultacja dla Pacjentów po inseminacjach nie zakończonych ciążą.
Z promocji skorzystać mogą nowi Pacjencji Klinik Leczenia Niepłodności INVICTA.
Wypełnij zgłoszenie – nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu jednego dnia roboczego.

Twoje dane są bezpieczne. Używamy szyfrowanego połączenia SSL. Nie spamujemy. Nie przekazujemy Twoich danych osobom trzecim.

O autorze:

Kliniki Leczenia Niepłodności INVICTA to nowoczesne placówki medyczne stawiające na rozwój, wiedzę i kompetencje, które przekładają się na jakość i skuteczność leczenia. Procedury wykonywane w naszych Klinikach są zgodne z najnowszymi osiągnięciami medycyny, wyróżniają się kompleksowością i skutecznością.

Zostaw komentarz