Portal pacjenta
Umów wizytę

Jak zwiększyć skuteczność in vitro? Program Fertility Excellence

Fertility Excellence to unikalny model postępowania, ukierunkowany na zwiększenie skuteczności i dostępności specjalistycznego leczenia dla pacjentów. Zakłada on zindywidualizowane podejście do problemów każdej pary przy jednoczesnej optymalizacji kosztów związanych z diagnostyką i terapią.

Model Fertility Excellence opracowany został w oparciu o sprawdzone standardy jakościowe, rekomendacje międzynarodowych stowarzyszeń medycznych i organizacji pacjenckich, a także gromadzone przez lata dane ponad 2000 pacjentów i przeprowadzone analizy naukowe. W roku 2011 program stworzony na bazie Fertility Excellence nagrodzony został prestiżowym Europejskim Medalem dla Usług przyznawanym przez Business Centre Club.

Model Fertility Excellence to:

  • możliwość szacowania skuteczności oraz wyznaczenia ram finansowych terapii, jeszcze zanim para przystąpi do leczenia
  • dobór procedur dodatkowych, metod diagnostycznych oraz rozwiązań systemowych, pozwalających na zwiększenie efektywności leczenia u Pacjentów, którym dotychczas nie zawsze można było pomóc
  • znaczy wzrost odsetka uzyskiwanych ciąż – średnia nawet do 60%

Dzięki zaawansowanej diagnostyce laboratoryjnej oraz na podstawie przeprowadzonych badań potrafimy zestawić przewidywaną efektywność leczenia z ponoszonymi przez Parę kosztami. Dzięki temu Pacjenci mają możliwość podjęcia decyzji o terapii – z pełną świadomością szans i ryzyk związanych m.in. z jej skutecznością.

Dzięki zaawansowanej diagnostyce laboratoryjnej oraz autorskiej metodologii oceny badań pod kątem procesu leczenia niepłodności, niektóre jego etapy jak np. stymulacja hormonalna, planowane są w sposób bardziej racjonalny finansowo. Dzięki temu możemy minimalizować koszty terapii, nie obawiając się o jej skuteczność.

Model jest wspierany przez nowoczesne rozwiązania informatyczne – m. in. system INVICTUS. Dzięki temu zespół naukowy pod kierownictwem prof. Krzysztofa Łukaszuka ma możliwość indywidualnego zarządzania procesem leczenia każdego Pacjenta. Podlega on rygorystycznym normom i jest stale kontrolowany – zarówno w zakresie diagnostycznym, jak i pod względem stosowanych procedur medycznych.

Kontakt

Jak się z nami skontaktować?

Infolinia

+48 (58) 58 58 800 Pokaż

pn-pt.: 7:00 - 20:00
sb.: 7:00 - 15:00

Formularz kontaktowy