Portal pacjenta
Umów wizytę

Klinika Leczenia Niepłodności nr 1 w Polsce

We wrześniu bieżącego roku Gazeta Wyborcza opublikowała listę najlepszych polskich klinik in vitro. Klinika INVICTA w Gdańsku znalazła się na pierwszym miejscu w kolejnym ogólnopolskim rankingu ośrodków leczenia niepłodności. Najwyższa pozycja naszej placówki to potwierdzenie wysokiego poziomu usług oraz wyraz uznania dla wieloletniego doświadczenia, kompetencji zespołu i innowacyjnego podejścia.

Klinika Leczenia Niepłodności nr 1 w Polsce

W rankingu wzięło udział 29 placówek. Zestawienie obejmowało ocenę aspektów takich jak liczba ciąż klinicznych z in vitro, funkcjonujące systemy jakości, skuteczność leczenia, doświadczenie laboratorium embriologicznego, stosowane procedury dodatkowe, diagnostyka preimplantacyjna PGD etc. Warto zaznaczyć, że Klinika Invicta jest liderem i najbardziej doświadczonym ośrodkiem w zakresie genetycznych badań zarodków w Polsce. Do tej pory wykonano ponad 8 tysięcy diagnostyk PGD dla 1,3 tysiąca par.

Pozostałe placówki INVICTA uplasowały się odpowiednio na wysokich pozycjach 4 – Oddział Warszawa i 11 – Oddział Wrocław. Warto zauważyć, że dolnośląska Klinika, mimo relatywnie krótkiej obecności na rynku, wyprzedziła w rankingu wiele konkurencyjnych placówek z dłuższym stażem.

Kontakt

Jak się z nami skontaktować?

Infolinia

+48 (58) 58 58 800 Pokaż

pn-pt.: 7:00 - 20:00
sb.: 7:00 - 15:00

Formularz kontaktowy