Portal pacjenta
Umów wizytę

Laboratorium Genetyczne na ESHRE 2015

Na trwającym od 14 do 17 czerwca br. 31. Kongresie Europejskiego Towarzystwa Rozrodu Człowieka i Embriologii (ESHRE) w Portugalii, spotkali się eksperci zajmujący się diagnostyką i leczeniem niepłodności z całego świata. Największemu dorocznemu wydarzeniu rynku usług in vitro towarzyszyły targi firm z branży medycznej i biotechnologicznej. Już po raz drugi swoją ofertę opartą o innowacyjne sekwencjonowanie DNA następnej generacji (NGS) zaprezentowało na nich polskie Laboratorium Genetyczne INVICTA.

Kongresy ESHRE to przede wszystkim unikalna okazja do spotkań w gronie naukowców i ekspertów oraz przedyskutowania bieżących trendów w medycynie rozrodu. Z drugiej strony specjaliści mogą też zapoznać się w wynikami badań prowadzonych przez praktyków, nowymi narzędziami i z ofertami firm, wspierających codzienną pracę klinik.

Laboratorium Genetyczne INVICTA, wystawiające się podczas targów ESHRE, od blisko 10 lat specjalizuje się w badaniach genetycznych ukierunkowanych na przyczyny niepłodności. Jest też liderem w zakresie diagnostyki preimplantacyjnej (PGD) w Polsce. W 2013 roku, jako pierwszy ośrodek na świecie, wdrożyła do praktyki klinicznej badania zarodków oparte o sekwencjonowanie następnej generacji – najnowszą i najbardziej precyzyjną metodę analizy materiału genetycznego. W bieżącym roku Laboratorium INVICTA zaprezentowało kolejne rezultaty prac badawczych, w tym diagnostykę PGD w kierunku chorób jednogenowych oraz badanie kariotypu z poronień.

Naszym celem jest przede wszystkim zaprezentowanie osiągnięć w zakresie wykorzystania sekwencjonowania następnej generacji w medycynie rozrodu. INVICTA pozostaje liderem europejskim w tym zakresie. Największe laboratoria dopiero przygotowują się do wprowadzenia badań, które my od dłuższego czasu realizujemy. – mówi Jakub Dejewski, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu INVICTA. – Wielu ośrodkom leczenia niepłodności NGS może dać zupełnie nowe możliwości diagnostyczne. A nasze laboratorium zapewnia im najwyższy standard obsługi, potwierdzoną przez międzynarodowe kontrole jakość oraz atrakcyjne ceny. – dodaje.

Podczas sesji ekspertów IVF z Polski, dr Joanna Liss, Kierownik Laboratoriów In Vitro INVICTA, podsumowała ponad 10-letnie doświadczenia na polu diagnostyki preimplantacyjnej. Zaprezentowała też efekty prowadzonych badań i analiz – badania genetyczne zarodków, zwłaszcza te realizowane metodą NGS, znacznie zwiększają szanse na ciążę i narodziny zdrowego dziecka

W wydarzeniu odbywającym się w Międzynarodowych Targach w Lizbonie bierze udział blisko 10 tys. uczestników z całego globu. Podczas wydarzenia swoją ofertę prezentuje blisko 140 wystawców.

Kontakt

Jak się z nami skontaktować?

Infolinia

+48 (58) 58 58 800 Pokaż

pn-pt.: 7:00 - 20:00
sb.: 7:00 - 15:00

Formularz kontaktowy