Portal pacjenta
Umów wizytę

Opieka i wsparcie dla Pacjentów podczas leczenia niepłodności

Niepłodność może dotknąć każdego. Z jej powodu cierpią osoby młode i dojrzałe, w dobrym zdrowiu i borykające się z innymi chorobami. Trudności z poczęciem dziecka doświadczają najczęściej zwyczajne kochające się pary pragnące założyć rodzinę.

Opieka i wsparcie

Niepłodność to problem złożony. Dotyczy najdelikatniejszych sfer i najważniejszych marzeń. Jego leczenie wymaga siły i odwagi. To niezwykłe sprawy zwykłych ludzi.

Zdajemy sobie sprawę, że zarówno proces diagnostyki, jak i leczenie często wiążą się dla Pacjentów z trudnymi emocjami. W INVICTA dążymy do tego, by parom zapewnić komfort i poczucie bezpieczeństwa. Wsparcie na każdym etapie oferuje im zespół wykwalifikowanych psychologów i personel medyczny. Dzięki empatii, zaangażowaniu i trosce otaczamy Pacjentów opieką i towarzyszymy im, gdy tego potrzebują.

ZŁOTA ZASADA INVICTA

INVICTA otacza Pacjentów troską i udziela im wsparcia – zgodnie z najwyższym standardem jakości Fertility Excellence

Opiekun Pacjenta

Opiekun Pacjenta wspiera Parę na każdym etapie leczenia w Klinice INVICTA. Jego zadaniem jest udzielanie szczegółowych informacji, wyjaśnianie ewentualnych wątpliwości i odpowiadanie na pojawiające się pytania Pacjentów. W miarę możliwości pomaga także Parze w organizacji procesu leczenia.

Dedykowane położne

Dedykowany zespół położnych wspiera Pacjentów udzielając najważniejszych informacji i służąc poradą w tracie leczenia. Wykwalifikowany personel towarzyszy Pacjentom podczas przygotowań do zabiegów oraz po nich, pomaga w zakresie leków czy badań i służy odpowiedzią na pytania.

Wsparcie embriologów

Embriolodzy z Laboratorium in vitro udzielają bezpłatnych konsultacji w ramach Programu IVF. Podczas rozmowy przekazują Pacjentom informacje nt. pobranych komórek i rozwoju zarodków, wyjaśniają wątpliwości i przedstawiają rekomendacje dotyczące transferu.

Psycholog

Psycholodzy są do Państwa dyspozycji od samego początku leczenia w Klinice INVICTA. Jak dowodzą badania korzystanie z tego rodzaju wsparcia pozytywnie wpływa na skuteczność terapii i samopoczucie Pacjentów. W ramach każdego Programu IVF Para lub jedno z partnerów może nieodpłatnie skorzystać z dwóch konsultacji. Spotkanie ze specjalistą polecamy także Pacjentom rozważającym diagnostykę preimplantacyjną lub biorstwo komórek jajowych, nasienia lub zarodków. Rozmowa pozwoli państwu przeanalizować sytuację i podjąć świadomą decyzję o leczeniu.

umów się

Chcę umówić wizytę

Dietetyk

Podczas leczenia mogą Państwo skorzystać z porady dietetyka. Stworzy on sprzyjający płodności indywidualny program odżywania dostosowany do potrzeb każdej Pary i doradzi w zakresie ewentualnych zmian nawyków żywieniowych.

Immunolog

Jeśli istnieje podejrzenie, że przyczyną trudności z zajściem w ciąże są czynniki związane z układem odpornościowym, Para może skonsultować się ze specjalistą immunologiem. Pomoże on określić ewentualne bariery utrudniające poczęcie i zaplanować adekwatne do sytuacji Pacjentów postępowanie.

Genetyk

Pacjenci obawiający się o zdrowie przyszłego potomstwa mogą zasięgnąć porady genetyka. Konsultacja zalecana jest w szczególności kobietom starającym się o ciążę po 35 roku życia, pary, które doświadczyły poronień lub osoby, u których istnieje rodzinne obciążenie genetyczne. Mogą ją rozważyć także Pacjenci, których poprzednie programy in vitro zakończyły się niepowodzeniem mimo podania dobrej jakości zarodków. Konsultacja z genetykiem i wykonanie odpowiednich badań, umożliwi Państwu podjęcie działań minimalizujących ryzyko przeniesienia choroby lub wystąpienia wady genetycznej u potomstwa.

Kontakt

Jak się z nami skontaktować?

Infolinia

+48 (58) 58 58 800 Pokaż

pn-pt.: 7:00 - 20:00
sb.: 7:00 - 15:00

Formularz kontaktowy