Dyżur psychologa w Dzień Dziecka Utraconego

Strona główna/Inne, Poronienia/Dyżur psychologa w Dzień Dziecka Utraconego

Poradzenie sobie z utratą dziecka to jeden z najtrudniejszych momentów w życiu i jedno z najpoważniejszych wyzwań, przed którymi staje wiele par. Październik jest dla tych osób czasem szczególnym, 15 dnia tego miesiąca obchodzony jest bowiem Dzień Dziecka Utraconego. Z myślą o tych wszystkich, którzy doświadczyli utraty dziecka lub utraty nadziei na rodzicielstwo po nieudanych staraniach, w środę 15 października zapraszamy na bezpłatne porady telefoniczne z naszymi psychologami.

Konsultacja telefoniczna kierowana jest do osób, które dręczą pytania lub wątpliwości związane ze stratą dziecka lub utratą wiary, że możliwe jest zostanie rodzicem, które potrzebują porady czy życzliwego wsparcia lub które po prostu chciałyby porozmawiać o swojej sytuacji ze specjalistą.

To okazja do omówienia wątpliwości oraz analizy wyboru własnych sposobów odreagowania uczuć, bez kierowania ich w kierunku partnera. W trakcie rozmowy będzie można uzyskać wskazówki dotyczące dalszych sposobów radzenia sobie ze stratą oraz nauczenia się nowych umiejętności.

Aurelia Kurczyńska, Aleksandra Jodko-Modlińska i Katarzyna Borkowska, to psycholodzy z wieloletnim doświadczeniem, pracujący na co dzień z parami borykającymi się z problemem niepłodności i nawracających poronień. W dniu 15 października nasi psycholodzy będą pełnić dyżur telefoniczny. Psycholog Aurelia Kurczyńska będzie do dyspozycji w godz. 13:00-15:00 pod nr tel. 602 466 260, psycholog Aleksandra Jodko-Modlińska w godz. 19:00-21:00 pod nr tel. 668 112 076, zaś psycholog Katarzyna Borkowska w godz. 18:00-20:00 pod nr tel. 609 806 772.

O autorze:

Kliniki Leczenia Niepłodności INVICTA to nowoczesne placówki medyczne stawiające na rozwój, wiedzę i kompetencje, które przekładają się na jakość i skuteczność leczenia. Procedury wykonywane w naszych Klinikach są zgodne z najnowszymi osiągnięciami medycyny, wyróżniają się kompleksowością i skutecznością.

1 komenarz

  1. Ania 12 października 2019 w 8:16 pm- Odpowiedz

    Nie da się opisać bólu jaki czuje matka, nie zdążyłam cię zobaczyć nie mogłam cię dotknąć i przytulić. Ja ci dałam życie a Bóg skrzydeł każdy dzień bez mojego aniołka jest pusty, nie potrafię bez ciebie żyć śpij aniołku mój kochany rodzice tęsknią i myślą kiedy się zobaczymy.

Zostaw komentarz