Dzień Dziecka Utraconego

Strona główna/Inne, Poronienia/Dzień Dziecka Utraconego

Poradzenie sobie z utratą dziecka to jeden z najtrudniejszych momentów w życiu i jedno z najpoważniejszych wyzwań, przed którymi staje wiele par. Październik jest dla tych osób czasem szczególnym, 15 dnia tego miesiąca obchodzony jest bowiem Dzień Dziecka Utraconego. Z myślą o tych wszystkich, którzy doświadczyli utraty dziecka lub utraty nadziei na rodzicielstwo po nieudanych staraniach, już po raz czwarty zapraszamy na bezpłatne porady telefoniczne z naszymi psychologami (w piątek 14 października i sobotę 15 października).

Konsultacja telefoniczna kierowana jest do osób, które dręczą pytania lub wątpliwości związane ze stratą dziecka lub utratą wiary, że możliwe jest zostanie rodzicem, które potrzebują porady czy życzliwego wsparcia lub które po prostu chciałyby porozmawiać o swojej sytuacji ze specjalistą.

To okazja do omówienia wątpliwości oraz analizy wyboru własnych sposobów odreagowania uczuć, bez kierowania ich w kierunku partnera. W trakcie rozmowy będzie można uzyskać wskazówki dotyczące dalszych sposobów radzenia sobie ze stratą oraz nauczenia się nowych umiejętności.

Aurelia Kurczyńska, Aleksandra Jodko-Modlińska i Katarzyna Borkowska, to psycholodzy z wieloletnim doświadczeniem, pracujący na co dzień z parami borykającymi się z problemem niepłodności i nawracających poronień.

 

Dyżury naszych psychologów:

Psycholog Aurelia Kurczyńska - 14 października w godz. 9:00-11:00 pod nr tel. 602 466 260

Aleksandra Jodko-Modlińska - 15 października w godz. 9:00-12:00 pod nr tel. 668 112 076

Katarzyna Borkowska - 14 października w godz. 16.00-18.00., pod nr tel. 604 150 985

 

O autorze:

Kliniki Leczenia Niepłodności INVICTA to nowoczesne placówki medyczne stawiające na rozwój, wiedzę i kompetencje, które przekładają się na jakość i skuteczność leczenia. Procedury wykonywane w naszych Klinikach są zgodne z najnowszymi osiągnięciami medycyny, wyróżniają się kompleksowością i skutecznością.

Zostaw komentarz