Portal pacjenta
Umów wizytę

Klinika INVICTA – standardy jakościowe i wartości firmy

Klinika INVICTA – standardy jakościowe i wartości firmy

Jedną z zasad funkcjonowania Kliniki INVICTA jest wyznaczanie standardów funkcjonowania najlepszych placówek medycznych na świecie. Aby to osiągnąć, należy zacząć od spełniania wszystkich najbardziej wyśrubowanych wymogów, które proponują rozmaite międzynarodowe instytucje. Równie ważne są obowiązujące nas polskie i europejskie normy prawne.

Członkostwa INVICTA:

Klinika INVICTA w Gdańsku jest członkiem Europejskiego Towarzystwa Embriologii i Rozrodu Człowieka (ESHRE). Dzięki tej współpracy ESHRE zyskuje cennego partnera w zakresie badania wad genetycznych zarodków. Z kolei INVICTA otrzymują obiektywne potwierdzenie najwyższej jakości funkcjonowania naszego ośrodka badań.

Klinika INVICTA jest również członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu i Embriologii (PTMRiE). Do tej organizacji zapraszane są polskie ośrodki wspomaganego rozrodu, w których przestrzegane są rekomendacje oraz zalecenia PTMRiE dotyczące diagnostyki i leczenia niepłodności, a także postępowania z niepłodną parą.

Zarządzanie jakością:

Korzystanie ze sprawdzonych standardów jakościowych umożliwia rzetelne zwiększanie skuteczności i dostępności specjalistycznego leczenia dla pacjentów. INVICTA przyjęła do swojego systemu następujące normy jakościowe:

  • ISO 9001:2015 – czyli system zarządzania jakością, którego podstawami są takie wartości jak orientacja na klienta, zaangażowanie pracowników, podejście procesowe oraz doskonalenie. Są to wartości codziennie towarzyszące codziennemu funkcjonowaniu INVICTA.
  • ISO 14001:2015 – czyli standard odnoszący się do wpływu działania organizacji w zakresie ochrony środowiska. Otrzymanie certyfikatu potwierdza wdrożenie w  INVICTA elementów zmierzających do maksymalnego ograniczenia negatywnego wpływu organizacji na środowisko.
  • PN-EN ISO 15189 – czyli niezwykle dla nas istotny certyfikat systemu jakości i kompetencji technicznych laboratoriów medycznych
  • Fertility Excellence – to unikalny i stosowany z powodzeniem model postępowania, ukierunkowany na zwiększenie skuteczności i dostępności specjalistycznego leczenia dla pacjentów.

Wartości INVICTA:

W Klinikach INVICTA kompleksowo zajmujemy się płodnością kobiet i mężczyzn. Kluczowym elementem pracy jest dla nas korzystanie z najnowszych odkryć medycyny i technologii. Na ich podstawie powstają specjalistyczne, autorskie rozwiązania, które umożliwiają pomoc milionom Polek i Polaków.

Opiekujemy się kobietami — zarówno tymi małymi, młodymi, jak i dojrzałymi. Naszym celem jest, żeby każda kobieta, której marzeniem jest być mamą, mogła nią zostać. Dbamy również o mężczyzn na wszystkich etapach życia – tak, żeby ci, którzy tego chcą, mogli zrealizować swoją potrzebę o spełnianiu się w roli ojca.

Bardzo ważna jest dla nas dostępność i inkluzywność. Nasze Kliniki znajdują się w 6 miastach w całej Polsce. Dodatkowo bierzemy udział w licznych programach samorządowych wspierających leczenie niepłodności. Dzięki temu docieramy do wielu mniejszych miast i miasteczek. Najwyższa jakość oferowanych usług zachęca do korzystania z naszej pomocy również pary z zagranicy.

Ważnym elementem naszych wartości jest działalność naukowa. Liczne publikacje, autorskie badania, a także aktywne uczestniczenie w konferencjach. Dzięki temu udaje się nam “trzymać rękę na pulsie” i zawsze być na bieżąco ze wszystkimi rozwiązaniami i możliwościami.

We współpracy z Klientami bardzo ważna jest dla nas systemowa analiza potrzeb. Pozwala ona na odpowiednie dostosowanie procedur, a tym samym spełnienie wymagań Klienta na każdym etapie realizacji usługi.

Indywidualne podejście do potrzeb pacjentów jest możliwe tylko dzięki stosowaniu zoptymalizowanych procedur i systemowych rozwiązań. Przykładem takiego działania jest wykorzystywanie w leczeniu niepłodności sztucznej inteligencji – AIOO. Analiza milionów danych odnośnie do procedury leczenia pacjentów dostarcza lekarzom nieocenione wsparcie w zakresie wspierania płodności.

Wszystkie te wartości są ukierunkowane na ostateczny efekt, czyli jak najlepsze rezultaty zdrowotne naszych pacjentów.

INVICTA certyfikaty ISO standardy

Kontakt

Jak się z nami skontaktować?

Infolinia

+48 (58) 58 58 800 Pokaż

pn-pt.: 7:00 - 20:00
sb.: 7:00 - 15:00

Formularz kontaktowy