Klinika Leczenia Niepłodności nr 1 w Polsce

Strona główna/Inne/Klinika Leczenia Niepłodności nr 1 w Polsce

We wrześniu bieżącego roku Gazeta Wyborcza opublikowała listę najlepszych polskich klinik in vitro. Klinika INVICTA w Gdańsku znalazła się na pierwszym miejscu w kolejnym ogólnopolskim rankingu ośrodków leczenia niepłodności. Najwyższa pozycja naszej placówki to potwierdzenie wysokiego poziomu usług oraz wyraz uznania dla wieloletniego doświadczenia, kompetencji zespołu i innowacyjnego podejścia.

W rankingu wzięło udział 29 placówek. Zestawienie obejmowało ocenę aspektów takich jak liczba ciąż klinicznych z in vitro, funkcjonujące systemy jakości, skuteczność leczenia, doświadczenie laboratorium embriologicznego, stosowane procedury dodatkowe, diagnostyka preimplantacyjna PGD etc. Warto zaznaczyć, że Klinika Invicta jest liderem i najbardziej doświadczonym ośrodkiem w zakresie genetycznych badań zarodków w Polsce. Do tej pory wykonano ponad 8 tysięcy diagnostyk PGD dla 1,3 tysiąca par.

Pozostałe placówki INVICTA uplasowały się odpowiednio na wysokich pozycjach 4 – Oddział Warszawa i 11 – Oddział Wrocław. Warto zauważyć, że dolnośląska Klinika, mimo relatywnie krótkiej obecności na rynku, wyprzedziła w rankingu wiele konkurencyjnych placówek z dłuższym stażem.

Zapraszamy do lektury dodatku „Tylko Zdrowie” (pobierz plik) – znajdziecie tam szczegółowe informacje na temat rankingu.

O autorze:

Kliniki Leczenia Niepłodności INVICTA to nowoczesne placówki medyczne stawiające na rozwój, wiedzę i kompetencje, które przekładają się na jakość i skuteczność leczenia. Procedury wykonywane w naszych Klinikach są zgodne z najnowszymi osiągnięciami medycyny, wyróżniają się kompleksowością i skutecznością.

2 komentarze

  1. Piotr 4 grudnia 2015 w 8:43 am- Odpowiedz

    …jestem szczęśliwym ojcem od ponad 6 lat. Ponad dziesięć lat bezskutecznie staraliśmy się z żoną o dziecko.Odwiedzaliśmy różne kliniki (14 inseminacji, 3 zabiegi in vitro). Wreszcie zdesperowani zdecydowaliśmy się jeszcze raz spróbować i trafiliśmy do Invicty i byliśmy jednymi z pierwszych pacjętów. Już na jednej z pierwszych wizyt dr.Marek Neuberg powiedział cyt „nie ma możliwości żeby pana żona zaszła w ciążę ponieważ uniemożliwia to polip, którego usunięcie jest konieczne by udał się zabieg in vitro” .Ponad dziesięć lat badań w wielu klinikach nic nie wykazało …a tu taka diagnoza.Usunięcie polipa przeprowadzono w klinice i żona po zabiegu in vitro zaszła w ciąże i urodziła syna.Po dwóch latach powtórzyliśmy zabieg in vitro i znów ciąża…drugi syn.Nie będę się rozpisywał o szczęściu i jak radykalnie zmieniło się nasze życie……ale Panie Doktorze Neuberg dał mi Pan nowe życie, sprawił Pan że jestem szczęśliwym człowiekiem, mam wspaniałych synów którym poświęcam każdą wolną chwilę…nie wiem jak można opisać tak wielką wdzięczność jaką mam dla Pana….tak bardzo chciałbym Panu podziękować ….będę zawsze Pana wspominać jako wspaniałego człowieka i fachowca …i może Pan w każdej sytuacji na mnie liczyć.Pisze to i płacze…a podobno jestem twardym facetem.Pozdrawiam również cały personel Invicty w Warszawie.
    Piotr Monkiewicz

  2. Andzik 29 marca 2019 w 8:42 am- Odpowiedz

    Zazdroszczę Wam szczęścia ☹️☹️

Zostaw komentarz