Leczenie niepłodności: informacje, programy

Strona główna/Leczenie niepłodności: informacje, programy
Leczenie niepłodności: informacje, programy 2017-04-11T10:49:19+00:00

Leczenie niepłodności w Klinice INVICTA

Leczenie niepłodności w INVICTA to najlepszy wybór. Nasze Kliniki to nowoczesne placówki medyczne stawiające na rozwój, wiedzę i kompetencje, które przekładają się na jakość i skuteczność leczenia. Procedury wykonywane w naszych Klinikach są zgodne z najnowszymi osiągnięciami medycyny, wyróżniają się kompleksowością i skutecznością. Spełnienie Państwa marzeń o Macierzyństwie i Ojcostwie jest naszym nadrzędnym celem.

Najnowocześniejsze procedury lecznicze, które dla innych Klinik są nowością u nas są standardem stosowanym od lat. W naszej ofercie znajdziecie Państwo procedury, których stosowanie rozpoczeliśmy jako pierwsi w Polsce, często wyznaczając nowe, znacznie skuteczniejsze metody leczenia niepłodności partnerskiej.

Leczenie niepłodności w naszych Klinikach to nie tylko standardowe badania i zabiegi, ale również specjalne Programy, które powstały z myślą o najbardziej wymagających Pacjentach.

Skutecznie leczymy niepłodność od ponad 15 lat!

Metody leczenia

Zapewniamy dostęp do szerokiego spektrum metod leczenia – od najbardziej podstawowych, po wysoce specjalistyczne.

Więcej…

Programy leczenia

Programy leczenia umożliwiają – w ramach jednej zrabatowanej opłaty ryczałtowej – przeprowadzenie kompleksowej terapii ukierunkowanej na rozwiązanie konkretnego problemu związanego z płodnością.

Więcej…

Zakończyłaś program in vitro
niepowodzeniem?

Klinika Leczenia Niepłodności INVICTA - Klinika nr 1 w Polsce!

Skorzystaj z Bezpłatnej Konsultacji Lekarskiej
i spotkaj się z naszym ekspertem.