Leczenie w Klinice INVICTA

Kliniki Leczenia Niepłodności INVICTA to nowoczesne placówki medyczne stawiające na rozwój, wiedzę i kompetencje, które przekładają się na jakość i skuteczność leczenia. Procedury wykonywane w naszych Klinikach są zgodne z najnowszymi osiągnięciami medycyny, wyróżniają się kompleksowością i skutecznością. Spełnienie Państwa marzeń o Macierzyństwie i Ojcostwie jest naszym nadrzędnym celem.

Najnowocześniejsze procedury lecznicze, które dla innych Klinik są nowością u nas są standardem stosowanym od lat. W naszej ofercie znajdziecie Państwo procedury, których stosowanie rozpoczeliśmy jako pierwsi w Polsce, często wyznaczając nowe, znacznie skuteczniejsze metody leczenia niepłodności partnerskiej.

Oprócz standardowych badań i zabiegów Klinika ma w swojej ofercie specjalne Programy, które powstały z myślą o najbardziej wymagających Pacjentach.

Skutecznie leczymy niepłodność od ponad 15 lat!

Metody leczenia

Zapewniamy dostęp do szerokiego spektrum metod leczenia – od najbardziej podstawowych, po wysoce specjalistyczne.

Więcej…

Programy leczenia

Programy leczenia umożliwiają – w ramach jednej zrabatowanej opłaty ryczałtowej – przeprowadzenie kompleksowej terapii ukierunkowanej na rozwiązanie konkretnego problemu związanego z płodnością.

Więcej…