Metody leczenia niepłodności w INVICTA

//Metody leczenia niepłodności w INVICTA
Metody leczenia niepłodności w INVICTA 2018-04-23T14:11:41+00:00

Metody leczenia niepłodności

Pomoc Pacjentom napotykających trudności na drodze do rodzicielstwa jest naszym głównym celem. Wierzymy, że optymalne rezultaty przynosi wyłącznie kompleksowe podejście do problemu oraz indywidualnie zaplanowana ścieżka terapeutyczna. W Klinikach INVICTA stosowane są najbardziej aktualne standardy postępowania w diagnostyce i leczeniu niepłodności. Wdrażamy i rozwijamy stosowane narzędzia tak, by stale podnosić skuteczność podejmowanych działań. Parom zapewniamy możliwość pełnej diagnostyki przyczyn niepłodności, a także dostęp do szerokiego spectrum metod leczenia – od najbardziej podstawowych, po wysoce specjalistyczne.

INVICTA inwestuje w nowe technologie i innowacje medyczne, stale zwiększając skuteczność terapii i metod leczenia niepłodności. W ramach Niezależnego Instytutu Badań nad Płodnością prowadzimy projekty naukowe i rozwojowe, których celem jest doskonalenie istniejących metod diagnostyki i leczenia niepłodności.

Przez 15 lat działalności wdrożyliśmy jako pierwsi w kraju, a często także jako pionierzy w Europie i na świecie, wiele nowatorskich rozwiązań (osiągnięcia naukowe INVICTA). Specjalizujemy się w kompleksowej terapii niepłodności, specjalistycznej diagnostyce genetycznej PGS/PGD z wykorzystaniem sekwencjonowania następnej generacji NGS oraz leczeniu nawracających poronień.

Pierwszym etapem postępowania z Pacjentami jest zawsze wnikliwa diagnoza przyczyn problemu.

Na podstawie szczegółowej analizy sytuacji Pary, wyników badań i wywiadu, lekarz proponuje dopasowaną indywidualnie ścieżkę leczenia.

Metody leczenia niepłodności w naszej klinice:

Monitoring cyklu

Monitoring cyklu umożliwia określenie najbardziej optymalnego momentu na poczęcie dziecka.

Więcej…

Stymulacja owulacji

U pacjentek z regularnymi owulacjami stymulacja może zwiększać szansę na zajście w ciążę poprzez zwiększenie ilości pęcherzyków Graafa dojrzewających w jednym cyklu.

Więcej…

Inseminacja domaciczna

Inseminacja (IUI) to najprostsza i najmniej obciążająca dla kobiety metoda wspomaganego rozrodu. Zabieg polega na podaniu przez lekarza specjalnie wyselekcjonowanych plemników do jamy macicy.

Więcej…

Histeroskopia / Laparoskopia

W niektórych przypadkach, po wykonaniu stosownych badań, konieczne jest przeprowadzenie diagnostyki chirurgicznej w postaci histeroskopii lub laparoskopii.

Więcej…

Zapłodnienie in vitro

Metoda polega na zapłodnieniu komórki jajowej poza organizmem kobiety (in vitro). W pierwszej kolejności kobieta przyjmuje leki stymulujące jajniki i indukujące owulację.

Więcej…

Diagnostyka genetyczna zarodków PGD

Przeprowadzenie badania PGD/PGS pozwala ograniczyć ryzyko niepowodzenia programu in vitro i zwiększyć szanse na zdrową ciążę.

Więcej…

Bank komórek jajowych i nasienia

Europejski Genetyczny Bank Komórek Jajowych i Nasienia INVICTA został stworzony w celu niesienia pomocy niepłodnym Parom w walce o potomstwo.

Więcej…

Biorstwo / adopcja komórek jajowych

Program In Vitro z Komórkami Dawczyni to rozwiązanie dla kobiet, które nie posiadają własnych jajeczek lub mają ich zbyt mało do przeprowadzenia skutecznej procedury zapłodnienia pozaustrojowego

Więcej…
Reklama
7 czynników
wpływających
na skuteczność in vitro.
Sprawdź co ma wpływ na powodzenie leczenia
i na co zwrócić uwagę.
Dowiedz się więcej
close-link