Metody leczenia niepłodności w INVICTA

Metody leczenia niepłodności

Pomoc Pacjentom napotykających trudności na drodze do rodzicielstwa jest naszym głównym celem. Wierzymy, że optymalne rezultaty przynosi wyłącznie kompleksowe podejście do problemu oraz indywidualnie zaplanowana ścieżka terapeutyczna. W Klinikach INVICTA stosowane są najbardziej aktualne standardy postępowania w diagnostyce i leczeniu niepłodności. Wdrażamy i rozwijamy stosowane narzędzia tak, by stale podnosić skuteczność podejmowanych działań. Parom zapewniamy możliwość pełnej diagnostyki przyczyn niepłodności, a także dostęp do szerokiego spectrum metod leczenia – od najbardziej podstawowych, po wysoce specjalistyczne.

INVICTA inwestuje w nowe technologie i innowacje medyczne, stale zwiększając skuteczność terapii i metod leczenia niepłodności. W ramach Niezależnego Instytutu Badań nad Płodnością prowadzimy projekty naukowe i rozwojowe, których celem jest doskonalenie istniejących metod diagnostyki i leczenia niepłodności.

Przez 15 lat działalności wdrożyliśmy jako pierwsi w kraju, a często także jako pionierzy w Europie i na świecie, wiele nowatorskich rozwiązań (osiągnięcia naukowe INVICTA). Specjalizujemy się w kompleksowej terapii niepłodności, specjalistycznej diagnostyce genetycznej PGS/PGD z wykorzystaniem sekwencjonowania następnej generacji NGS oraz leczeniu nawracających poronień.

Pierwszym etapem postępowania z Pacjentami jest zawsze wnikliwa diagnoza przyczyn problemu.

Na podstawie szczegółowej analizy sytuacji Pary, wyników badań i wywiadu, lekarz proponuje dopasowaną indywidualnie ścieżkę leczenia.

Metody leczenia niepłodności w naszej klinice:

Monitoring cyklu

Monitoring cyklu umożliwia określenie najbardziej optymalnego momentu na poczęcie dziecka.

Więcej…

Stymulacja owulacji

U pacjentek z regularnymi owulacjami stymulacja może zwiększać szansę na zajście w ciążę poprzez zwiększenie ilości pęcherzyków Graafa dojrzewających w jednym cyklu.

Więcej…

Inseminacja domaciczna

Inseminacja (IUI) to najprostsza i najmniej obciążająca dla kobiety metoda wspomaganego rozrodu. Zabieg polega na podaniu przez lekarza specjalnie wyselekcjonowanych plemników do jamy macicy.

Więcej…

Histeroskopia / Laparoskopia

W niektórych przypadkach, po wykonaniu stosownych badań, konieczne jest przeprowadzenie diagnostyki chirurgicznej w postaci histeroskopii lub laparoskopii.

Więcej…

Zapłodnienie in vitro

Metoda polega na zapłodnieniu komórki jajowej poza organizmem kobiety (in vitro). W pierwszej kolejności kobieta przyjmuje leki stymulujące jajniki i indukujące owulację.

Więcej…

Diagnostyka genetyczna zarodków PGD

Przeprowadzenie badania PGD/PGS pozwala ograniczyć ryzyko niepowodzenia programu in vitro i zwiększyć szanse na zdrową ciążę.

Więcej…

Bank komórek jajowych i nasienia

Europejski Genetyczny Bank Komórek Jajowych i Nasienia INVICTA został stworzony w celu niesienia pomocy niepłodnym Parom w walce o potomstwo.

Więcej…

Biorstwo / adopcja komórek jajowych

Program In Vitro z Komórkami Dawczyni to rozwiązanie dla kobiet, które nie posiadają własnych jajeczek lub mają ich zbyt mało do przeprowadzenia skutecznej procedury zapłodnienia pozaustrojowego

Więcej…