Adopcja komórek jajowych – Biorstwo komórek jajowych

Adopcja komórek jajowych i Program In Vitro

Adopcja komórek jajowych oraz Program In Vitro z Komórkami Dawczyni to rozwiązanie dla kobiet, które nie posiadają własnych jajeczek lub mają ich zbyt mało do przeprowadzenia skutecznej procedury zapłodnienia pozaustrojowego. W Klinice INVICTA korzystamy z własnego Genetycznego Banku Komórek Jajowych, dzięki temu gwarantujemy najwyższą jakość pozyskanych gamet i ich dostępność.

Honorowe dawczynie Genetycznego Banku INVICTA komórek przechodzą rygorystyczną kwalifikację medyczną i psychologiczną oraz liczne badania, w tym infekcyjne i genetyczne. Cały proces zgodny jest z międzynarodowymi standardami organizacji zajmujących się metodami wspomaganego rozrodu i embriologią (m.in. ASRM, ESHRE).

Adopcja komórek jajowych w naszej Klinice

Podczas całego procesu leczenia pozostają też pod opieką wykwalifikowanego personelu i lekarzy z doświadczeniem w prowadzeniu zapłodnienia pozaustrojowego z dawstwem gamet.

Jeśli chcesz wiedzieć jak przebiega u nas biorstwo / adopcja komórek jajowych, to już dzisiaj zapraszamy do kontaktu z jedną z naszych Klinik Leczenia Niepłodności.

W ramach programów In Vitro z Komórkami Dawczyni pacjenci mogą skorzystać z trzech gwarancji - czasu doboru dawczyni, liczby komórek jajowych dawczyni oraz liczby zarodków!

Program In Vitro z Komórkami Dawczyni

komórki świeże i mrożone

Sprawdź