Leczenie in vitro

72% par potwierdziło ciążę już po pierwszym in vitro

Tyle ciąż potwierdzamy w Klinikach INVICTA już po jednym programie IVF ICSI u kobiet do 35 r. ż. Tymczasem średnia europejska skuteczność wynosi ok. 40% (wg raportu EIM z 2014 r.) dla wszystkich pacjentek po pierwszym zabiegu.

Dzięki temu w ciągu 21 lat naszej działalności urodziło się już prawie 25 tysięcy maluszków

Skracamy czas oczekiwania na Wasze dziecko

Nasi embriolodzy i lekarze tworzą oraz indywidualnie dobierają najlepsze metody leczenia dla Was.
Mamy skuteczne rozwiązania, dzięki którym możemy skrócić czas oczekiwania na upragnione dziecko.

Mamy dla Was wygodne rozwiązania

Lekarz prowadzący wraz z dedykowanym Opiekunem pomoże Wam dobrać odpowiedni program in vitro, zgodny z planem leczenia i Waszymi indywidualnymi potrzebami:

Chcesz umówić wizytę?

ZOSTAW KONTAKT – ODDZWONIMY

Od czego zależy skuteczność leczenia in vitro?

Na skuteczność leczenia in vitro składa się kilka elementów, w których zespół Klinik INVICTA ma doświadczenie.

 • Precyzyjna diagnoza problemu oraz indywidualny plan leczenia
  Kompleksowo diagnozujemy pary, aby precyzyjnie ustalić przyczynę problemu.
  Dzięki temu możemy zaproponować optymalny plan leczenia, który pozwoli Wam możliwie jak najszybciej osiągnąć upragniony cel.  
 • Rozwiązania eksperckie dostosowane do sytuacji medycznej pary
  Mamy szeroki zakres zabiegów wspierających leczenie, w tym m.in. rozwiązania na niską rezerwę jajnikową, problemy z zagnieżdżeniem zarodka, problemy immunologiczne, czynnik męski, poronienia, choroby dziedziczne.
 • Współpraca w zespole specjalistów skierowana na osiągniecie wspólnego celu
  Nasz zespół to blisko 300 lekarzy, embriologów i diagnostów z 6 klinik. Każdego dnia pracujemy nad ulepszeniem techniki i poszukiwaniem nowych metod leczenia, optymalizujemy standardy na każdym etapie procedury. Dzięki temu radzimy sobie również w trudnych przypadkach.

Chcesz umówić wizytę?

ZOSTAW KONTAKT – ODDZWONIMY

Przebieg leczenia in vitro w klinikach INVICTA

Pierwszą wizytę w klinice powinniście odbyć razem. Lekarz przeprowadzi dokładny wywiad medyczny, zapozna się z wcześniejszymi wynikami badań i dotychczasową historią leczenia. Wykona badanie ginekologiczne oraz zleci Wam wykonanie niezbędnych badań, aby rozpocząć leczenie. Już od tego momentu będziecie mogli liczyć na wsparcie dedykowanego opiekuna z Kliniki INVICTA.

Lekarz ustala indywidualny plan podawania leków hormonalnych, dzięki którym możliwe będzie uzyskanie od kilku do kilkunastu komórek jajowych. W trakcie stymulacji zalecane są wizyty kontrolne, podczas których lekarz ustali datę pobrania komórek jajowych.

Zabieg pobrania komórek jajowych przebiega w znieczuleniu ogólnym i trwa ok. 15 minut. W tym samym czasie partner oddaje nasienie lub – w sytuacji, kiedy zdecydujecie się na skorzystanie z nasienia dawcy – przygotowywane jest nasienie anonimowego dawcy.

Pobrane komórki jajowe i plemniki są łączone w warunkach laboratoryjnych.

Najlepiej rokujące zarodki (jeden lub dwa) transferowane są do macicy. Transfer zarodków najczęściej następuje w 5 dobie życia, kiedy zarodki znajdują się w stadium blastocysty. Pozostałe zarodki są zamrażane i przechowywane, aż do momentu, kiedy zdecydujecie się je wykorzystać lub przekazać do adopcji innym parom.

W ramach procedury nadzoru nad implantacją, odbywają się trzy konsultacje lekarskie, podczas których na podstawie oznaczonych wcześniej (w dniu konsultacji) poziomów hormonów (estradiol, progesteron, HCG), regulowane jest dawkowanie leków określonych przez lekarza. Monitorowanie poziomu hormonów i regulowanie dawkowania leków ma wpływ na zagnieżdżenie się zarodka w macicy.

Już 10 dnia po transferze, możesz wykonać test poziomu HCG, aby sprawdzić, czy spodziewasz się dziecka. A w kolejnym tygodniu zapraszamy na wizytę, aby lekarz potwierdził ciążę wykonując USG

Koszty leczenia

Programy leczenia in vitro

Z myślą o indywidualnych potrzebach naszych pacjentów oraz mając na uwadze optymalizację kosztów leczenia, wprowadziliśmy programy leczenia in vitro, w których cena zaczyna się już od 7 500 zł.

Zobacz oferowane programy

In vitro z dofinansowaniem

W Klinikach INVICTA realizujemy również programy in vitro z dofinansowaniem samorządowym, w których wysokość dofinansowania to nawet 6 000 zł, czyli do 80% kosztów leczenia.

Sprawdź warunki dopłaty

Pierwsza wizyta

Podczas konsultacji ze specjalistą z dziedziny niepłodności, ekspertem Kliniki INVICTA omówimy szczegółowo Waszą historię medyczną, stan kliniczny oraz aktualne wyniki badań laboratoryjnych i obrazowych.

Sprawdź jak się przygotować

Zostaw kontakt – oddzwonimy

Konsultant z Kliniki INVICTA skontaktuje się z Tobą – w zależności od Twoich potrzeb, odpowie na pytania oraz pomoże umówić wizytę.