Program In Vitro All Inclusive

In Vitro All Inclusive - INVICTA

Skuteczny program in vitro w ramach jednej opłaty

Masz dość ciągłych dopłat na każdym etapie leczenia? Chcesz skupić się na leczeniu a nie na sprawach finansowych? Oczekujesz najwyższej możliwej skuteczności?

W Programie In Vitro All Inclusive™ otrzymasz między innymi:

 • Bezpieczeństwo medyczne i skuteczność
  – program medyczny zaprojektowany przez zespół naukowy INVICTA
 • Bezpieczeństwo finansowe
  – od początku wiesz, ile zapłacisz!
 • Komfort psychiczny
  – skup się na leczeniu a nie na wydatkach
 • Pakiet wizyt i leków do stymulacji hormonalnej
  – bez limitu
 • Spersonalizowany program stymulacji hormonalnej
  – opracowywany indywidualnie dla każdej Pacjentki
 • Program realizowany przez najbardziej doświadczony zespół embriologiczny w Polsce pod kierownictwem dr Joanny Liss

INVICTA-stars-small-yellow

Program zgodny z rekomendacjami ASRM – American Society for Reproductive Medicine

INVICTA ISO logo

Skuteczność

Maksymalna skuteczność
– tylko w Programie In Vitro All Inclusive™

Program został zaprojektowany zgodnie z rekomendacjami ASRM (American Society of Reproductive Medicine) oraz własnymi doświadczeniami klinicznymi ponad 20 letniej działalności leczniczej i naukowej Klinik INVICTA.

53,2%

Skuteczność programu In Vitro All Inclusive™ to 53,2%
(średnia 2014/2015 rok).

Średnia skuteczność programów in vitro w Polsce wynosi 39%
(wg raportu EIM – ESHRE).

Doświadczenie

Nie ma alternatywy dla doświadczenia klinicznego

Program In Vitro All Inclusive

Program In Vitro All Inclusive™ to unikalne połączenie wiedzy medycznej, doświadczenia klinicznego oraz jakości pracy laboratorium in vitro. Nad przebiegiem Twojego leczenia czuwa konsylium lekarskie oraz zespół 19 doświadczonych embriologów.

Na podstawie naszych doświadczeń wprowadziliśmy autorskie zmiany w prowadzeniu 4 najważniejszych etapów programu in vitro – stymulacji pacjentki, zabiegu pobrania komórek jajowych, zapłodnienia komórek jajowych oraz transferu zarodków wraz z nadzorem lekarskim po implantacji. Dzięki temu możemy zmaksymalizować efekty leczenia oraz zminimalizować koszty które ponosi Pacjent.

Sprawdź w jaki sposób realizujemy 4 najważniejsze etapy programu in vitro, które mają największy wpływ na powodzenie terapii.

Stymulacja hormonalna ma na celu pobudzenie jajników do produkcji pęcherzyków jajnikowych zawierających komórki jajowe. Zwykle w wyniku stymulacji powstaje od kilku do kilkunastu pęcherzyków jajnikowych. Powodzenie procedury in vitro w znacznym stopniu zależy od uzyskania w jednym momencie większej liczby pęcherzyków i następnie dojrzałych komórek jajowych.

ISP – Individual Stimulation Protocol

Spersonalizowany program stymulacji hormonalnej dobierany indywidualnie dla każdej Pacjentki pozwala na zmniejszenie ryzyka hiperstymulacji a z drugiej strony na uzyskanie odpowiedniej liczby komórek jajowych.
Program jest prowadzony z wykorzystaniem najnowszej wiedzy w zakresie oddziaływania poziomu hormonów, w tym AMH – na organizm kobiety oraz doświadczeń klinicznych.

Jakość i liczba komórek jajowych zależą od wielu czynników – między innymi od sposobu prowadzenia stymulacji hormonalnej oraz sposobu w jaki zostanie przeprowadzony zabieg ich pobrania. Zabieg p obrania przeprowadzany jest w znieczuleniu ogólnym pod kontrolą USG przez doświadczonych specjalistów.  Jednocześnie wraz z lekarzem pracują embriolodzy którzy na bieżąco współpracują w celu uzyskania jak najlepszego materiału od Pacjentki.

OQA – Oocyte Quality Assessment

Cały proces jest prowadzony wg unikalnego standardu – OQA – Oocyte Quality Assessment – opracowanego przez zespół Laboratorium In Vitro INVICTA pod kierownictwem dr Joanny Liss.

Embriolodzy w Klinikach INVICTA na bieżąco komunikują się z lekarzem pobierającym komórki podczas zabiegu oraz kontrolują obecność kumulusa w pęcherzyku jajnikowym. Następnie oceniana jest jakość kumulusa w którym powinna znajdować się komórka jajowa. Ocena komórki jajowej jest prowadzona po oddzieleniu komórek ziarnistych. W Klinikach INVICTA oceniamy przede wszystkim: dojrzałość komórki, strukturę cytoplazmy komórki jajowej, grubość otoczki, grubość przestrzeni podotoczkowej, morfologię pierwszego ciałka kierunkowego, wielkość komórki.

Jeśli wiemy że w poprzednim cyklu komórki zapładniały się słabo możemy pobudzić wewnętrzne mechanizmy pomagające wniknąć plemnikowi do komórki jajowej – celem zapłodnienia – aktywacja oocytów za pomocą jonoforów wapniowych.

Kluczową rolę w skuteczności programów zapłodnienia pozaustrojowego odgrywa jakość pracy laboratorium in vitro, które odpowiada za ocenę komórek jajowych, wybór plemnika do zapłodnienia oraz ich zapłodnienie. W laboratorium INVICTA zdajemy sobie sprawę, z jak delikatnym materiałem genetycznym mamy do czynienia – dlatego oprócz norm wewnętrznych, norm ISO, rekomendacji międzynarodowych towarzystw naukowych, hodujemy i obserwujemy zarodki w specjalnych warunkach – np. niska prężność tlenu, oraz wysoka zawartość hialuronianu.

W Programie In Vitro All Inclusive zawarte są rekomendowane procedury wykonywane w laboratorium in vitro. Są to techniki, które mogą mieć znaczący wpływ na skuteczność Programu – między innymi: ICSI, Hodowla zarodka do stadium blastocysty oraz AH (assisted hatching). Dodatkowo w medycznie uzasadnionych przypadkach (czynnik męski) stosujemy technikę FAMSI lub IMSI-MSOME.

Kluczowym elementem wpływającym na powodzenie zabiegów transferu zarodków oraz implantację może być przygotowanie śluzówki kobiety oraz uzyskanie odpowiedniej receptywności endometrium. Nasze doświadczenia w tym zakresie pozwalają stosować autorskie metody przygotowania do transferu – minimalizując ryzyko niepowodzenia. Po transferze zarodków prowadzimy nadzór nad Pacjentką – tzw. nadzór nad implantacją.

Nadzór nad implantacją

Niezwykle ważny etap w programach zapłodnienia pozaustrojowego w Klinikach INVICTA. Wg naszych badań – prawidłowo prowadzony nadzór nad implantacją może zwiększyć skuteczność programu in vitro średnio o około 8%.

Podczas opieki nad Pacjentką po transferze lekarz na bieżąco monitoruje dawkowanie luteiny  i wprowadza niezbędne modyfikacje w zależności od wyników badań i sytuacji medycznej pacjentki. Jednocześnie Pacjentka zyskuje komfort psychiczny – wie, że jest ktoś kto w tych najważniejszych tygodniach monitoruje efekty programu.

Prowadzenie nadzoru nad implantacją w Klinikach INVICTA ma także dodatkowy efekt diagnostyczny. W przypadku niepowodzenia programu – nasi specjaliści zyskują bezcenną wiedzę – którą będą mogli wykorzystać przy planowaniu kolejnego programu zapłodnienia pozaustrojowego. Często właśnie na podstawie wiedzy pozyskanej po transferze zarodków można radykalnie zmienić sposób postępowania przy kolejnej próbie Pacjenta. Nasi specjaliści o tym wiedzą i dlatego dbają o prawidłowe prowadzenie nadzoru aż do 5-tego tygodnia po transferze zarodka.

W ramach programu In Vitro All Inclusive pacjentki otrzymują leki pomagające przygotować śluzówkę do transferu oraz leki po transferze – Luteina.

INVICTA ISO logo

Więcej o Programie

Program in Vitro All Inclusive™
jedna opłata – wiele możliwości

Program In Vitro All Inclusive™ to pierwsza w Polsce propozycja, w ramach której Pacjenci mają dostęp do wszystkich niezbędnych w procesie zapłodnienia pozaustrojowego badań, wizyt lekarskich, procedur i leków – ponosząc jednorazową zryczałtowaną opłatę.

Program został stworzony z myślą o wszystkich Parach, które cenią sobie kompleksowe podejście do leczenia i możliwość precyzyjnego określenia budżetu potrzebnego do jego przeprowadzenia. Rozwiązanie proponowane w ramach In Vitro All Inclusive™ pozwala Pacjentom skoncentrować się na terapii i sobie nawzajem, bez konieczności zastanawiania się nad wysokością opłat i pozyskiwania nowych środków. Program uwzględnia dodatkowo ok. 5-15% rabatu, dzięki czemu stanowi ofertę atrakcyjną także pod względem finansowym.

Spytaj konsultanta

14.900 PLN

Program bez pakietu leków do stymulacji

Program przeznaczony dla Pacjentów, którzy kwalifikują się do refundacji leków do stymulacji hormonalnej.

Spytaj konsultanta
Spytaj konsultanta

18.600 PLN

Program z pakietem leków do stymulacji

Pacjenci w Programie otrzymują pełen pakiet leków do stymulacji – bez limitu. O dawkowaniu decyduje wyłącznie lekarz.

Spytaj konsultanta

W ramach jednej, zryczałtowanej opłaty otrzymujesz między innymi:

Konsultacje lekarskie

Wizyty w programie wraz z konsultacją anestezjologiczną.
Liczba wizyt ograniczona jest wyłącznie wskazaniami lekarskimi.

Badania laboratoryjne

Komplet badań laboratoryjnych – w tym: hormonalne podczas procesu stymulacji, przed zabiegiem pobrania komórek jajowych, anestezjologiczne, przed transferem zarodków i inne…

Leki do stymulacji hormonalnej

Komplet leków do stymulacji hormonalnej – bez limitu – decydują wyłącznie wskazania lekarskie i protokół stymulacji. Program stymulacji jest projektowany indywidualnie dla każdej Pacjentki.

Zabieg pobrania komórek jajowych

Zabieg pobrania komórek jajowych w znieczuleniu ogólnym pod kontrolą USG oraz niezbędne badania. Zabieg prowadzony jest we współpracy z embriologiem.

Procedury w laboratorium in vitro

Przygotowanie – preparatyka nasienia, ICSI, Hodowla do stadium blastocysty, AH, EmbryoGlue, IMSI-MSOME/FAMSI/Bank nasienia oraz hodowla zarodka w specjalnych warunkach sprzyjających jego rozwojowi.

Transfer zarodków

Przygotowanie śluzówki oraz transfer zarodków na 5 dobę hodowli wraz z pobytem na sali pozabiegowej pod kontrolą położnej i lekarza.

Mrożenie zarodków

Mrożenie do 2 zarodków techniką witryfikacji oraz 1 rok przechowywania w profesjonalnym crio-banku.

Nadzór nad implantacją zarodków

Nadzór nad implantacją zarodków przez doświadczonego specjalistę w celu bieżącego monitoringu Pacjentki oraz kontroli dawkowania leków po transferze.

Konsultacja po programie

Konsultacja lekarska po zakończonym programie w celu oceny jego efektu. W przypadku niepowodzenia konsultacja poprzedzona jest konsylium lekarskim które przygotowuje spersonalizowany plan leczenia.

INVICTA ISO logo

Skontaktuj się z nami

Szczegóły programu

Wizyty-wraz z USG podczas całego cyklu leczenia oraz konsultacje z położną
Pakiet leków do stymulacji bez limitu (program All Inclusive+)
Wliczone badania laboratoryjne wykonywane podczas leczenia:
- Badania laboratoryjne przed znieczuleniem do zabiegu pickup
- Badania podczas stymulacji - w 8 dniu stymulacji
- Badania laboratoryjne przed zabiegiem pobrania komórek jajowych
- Badania laboratoryjne przed weryfikacjami
Konsultacja anestezjologiczna
Znieczulenie ogólne do zabiegu pobrania komórek jajowych (pickup)
Pobranie komórek jajowych (pickup)
Przygotowanie nasienia
ICSI
Hodowla do stadium blastocysty
AH (assisted hatching)
IMSI-MSOME / FAMSI / Nasienie z banku nasienia INVICTA
- jedna procedura do wyboru zgodnie z zaleceniami lekarskimi
Embryo Glue
Transfer zarodków (ET)
Mrożenie zarodków (do 2 zarodków) i 1 rok przechowywania
Nadzór nad implantacją (5 weryfikacji)
Konsultacja lekarska po zakończeniu programu w przypadku niepowodzenia
Program In Vitro All Inclusive14.200 PLN
Program In Vitro All Inclusive+17.900 PLN

Inne programy in vitro w ofercie, które mogą Cię zainteresować.

Program In Vitro Optimum

Program In Vitro Optiumum™

In Vitro Optimum™ jest propozycją przede wszystkim dla Pacjentów, którzy chcą ograniczyć koszty leczenia, zachowując jednocześnie odpowiedni jego poziom.

 

Program In Vitro All Inclusive Genetics NGS

Program In Vitro All Inclusive Genetics™

Program In Vitro All Inclusive Genetics NGS™ to rozwinięcie podstawowego pakietu All Inclusive, zapewniające Pacjentom dodatkowo diagnostykę genetyczną zarodków PGS-NGS 360