Program In Vitro z Komórkami Dawczyni

Program In Vitro z Komórkami Dawczyni

INVICTA-5stars

Program zgodny z rekomendacjami ASRM – American Society for Reproductive Medicine

Dlaczego Pacjenci wybierają Program In Vitro z Komórkami Dawczyni?

  • Najkrótszy w Polsce czas oczekiwania na komórki – od 1 tygodnia
  • Program ze świeżych komórek jajowych (fresh eggs)
  • Program z mrożonych komórek jajowych (frozen eggs)
  • Nadzór nad Programem In Vitro przez ekspertów największego laboratorium embriologicznego w Polsce.
Cóż, moja historia jest nieco dramatyczna. W wieku 31 lat, po dwóch latach nieudanych starań o ciążę, od lekarza dowiedziałam się, że mam wczesną menopauzę, a moje jajniki przestały produkować komórki jajowe. Dramat… marzyłam o dziecku, mój mąż także. Choć specjaliści w innych ośrodkach nie dawali nam szans, zdecydowaliśmy się na konsultację w klinice INVICTA w Warszawie. Profesora Łukaszuka poleciła mi koleżanka, jako speca od rzeczy niemożliwych. I stało się. Jestem w ciąży. Dzięki pomocy dawczyni o dobrym sercu i ogromnemu wsparciu personelu, a także pani psycholog, która przeprowadziła nas przez ten trudny proces, mogę wreszcie czuć się spełniona.
M., Wawa
Dziękuję za pomoc całemu zespołowi kliniki. Korzystałam z programu biorstwa komórek jajowych i choć leczenie było dla mnie trudnym czasem, dzięki Wam będę go wspominać z sentymentem. Doskonałe podejście do pacjentów, wszystkie dokumenty bardzo czytelne, wsparcie na każdym kroku, możliwość wyboru dawczyni i bardzo dobrze zorganizowana obsługa. Zachęcam panie, które mają taki jak ja problem.
Joasia B. z Londynu

PROGRAM IVF ED ALL INCLUSIVE FRESH

Średnia skuteczność programu:

65%

Program biorstwa komórek jajowych dla Pacjentów którzy oczekują elastyczności oraz dostosowania terminów wizyt do ich indywidualnej sytuacji. Program nie wymaga synchronizacji cyklu biorczyni oraz dawczyni komórek jajowych dzięki czemu transfer zarodków biorczyni może się odbyć praktycznie w dowolnym ustalonym wcześniej terminie.

  • świeże komórki jajowe
  • mrożenie zarodków
  • transfer mrożonych zarodków
  • cykl bez synchronizacji

PROGRAM IVF ED ALL INCLUSIVE FROZEN

Średnia skuteczność programu:

84%

Program biorstwa komórek jajowych z mrożonych komórek z banku INVICTA. Program nie wymaga synchronizacji cyklu biorczyni oraz dawczyni komórek jajowych dzięki czemu transfer zarodków biorczyni może się odbyć praktycznie w dowolnym ustalonym wcześniej terminie.

O Programie

Program In Vitro z Komórkami Dawczyni to rozwiązanie dla kobiet, które nie posiadają własnych jajeczek lub mają ich zbyt mało do przeprowadzenia skutecznej procedury zapłodnienia pozaustrojowego. Pacjentce gwarantuje on najwyższy poziom bezpieczeństwa i jakości materiału – honorowe dawczynie Genetycznego Banku INVICTA komórek przechodzą rygorystyczną kwalifikację medyczną i psychologiczną oraz liczne badania, w tym infekcyjne i genetyczne. Cały proces zgodny jest z międzynarodowymi standardami organizacji zajmujących się metodami wspomaganego rozrodu i embriologią (m.in. ASRM, ESHRE).

Program In Vitro z Komórkami Dawczyni to pomoc, na którą nie trzeba czekać. Pacjenci mogą rozpocząć leczenie właściwie w dowolnym momencie – czas oczekiwania na odpowiednią komórkę wynosi jedynie od jednego do kilku tygodni. Dużą zaletą jest możliwość wybrania dawczyni po zapoznaniu się z informacjami na temat jej cech fenotypowych. Dzięki temu istnieje większe prawdopodobieństwo tego, że dziecko odziedziczy cechy zbliżone do rodziców.

Podczas całego procesu leczenia pozostają też pod opieką wykwalifikowanego personelu i lekarzy z doświadczeniem w prowadzeniu zapłodnienia pozaustrojowego z dawstwem gamet.

Programy In Vitro z Komórkami Dawczyni to między innymi:

Wybór Dawczyni (w programie niezbędne badania i leki dla dawczyni)
Pobranie komórek jajowych od dawczyni lub komórki mrożone z banku INVICTA
Wizyty wraz z USG podczas całego cyklu leczenia oraz konsultacje z położną
Pakiet leków do programu biorstwa
Wliczone badania laboratoryjne wykonywane podczas leczenia:
- Badania laboratoryjne przed transferem zarodków
Przygotowanie nasienia i mrożenie
ICSI
Hodowla do stadium blastocysty
AH (assisted hatching)
IMSI-MSOME / FAMSI / Nasienie z banku nasienia INVICTA
- jedna procedura do wyboru zgodnie z zaleceniami lekarskimi
Embryo Glue
Transfer zarodków
Nadzór nad implantacją (3 weryfikacje)
Konsultacja lekarska po zakończeniu program w przypadku niepowodzenia

Skontaktuj się z nami

Jeśli jesteś zainteresowana programem biorstwa komórek jajowych prosimy o wypełnienie formularza.

Inne Programy All Inclusive, które mogą Cię zainteresować:

In Vitro Optimum™

Program In Vitro wraz z podstawowymi procedurami medycznymi

Cena od 10.900

Sprawdź

In Vitro All Inclusive™

Pełen program in vitro wraz z wizytami, lekami do stymulacji i procedurami dodatkowymi zwiększającymi skuteczność leczenia!

Cena od 12.900

Sprawdź