Nowa lokalizacja Kliniki w Słupsku

Strona główna/Inne/Nowa lokalizacja Kliniki w Słupsku

Już niebawem pacjenci Kliniki INVICTA w Słupsku będą mogli korzystać z kompleksowej diagnostyki i porad specjalistów w nowym miejscu. Nowocześnie wyposażona placówka zlokalizowana będzie przy ul. Leszczynowej 16/1. W przestronnych, wyposażonych w wysokiej jakości aparaturę medyczną, gabinetach przeprowadzane będą badania oraz konsultacje, a komfortowa poczekalnia zapewni leczącym się osobom intymność. INVICTA ma zamiar także poszerzyć zakres świadczeń. Z okazji otwarcia, przygotowano specjalne oferty dla pacjentów.

Klinika przeniesie się na ul. Leszczynową 16/1, na partner nowo wybudowanego budynku naprzeciwko szpitala. Z pełnego zakresu opieki lekarzy będzie można korzystać w nowej lokalizacji od 28 stycznia, natomiast już od 26 stycznia czynny będzie punkt pobrań, gdzie można zlecić wykonanie badań laboratoryjnych.

Oprócz znacznie większej niż dotychczas powierzchni, w lokalu znajdzie się m.in. obszerna recepcja,  dyskretnie usytuowany pokój  dla panów i cztery przestronne gabinety lekarskie. Dodatkowo, dla wygody pacjentów, punkt pobrań umieszczony został tuż przy drzwiach wejściowych.

Dotychczasowa placówka przy ul. Frąckowskiego 15, ze względu na dużo mniejszą powierzchnię,  nie dawała możliwości dalszego rozwoju w kontekście naszych możliwości i potrzeb pacjentów. – tłumaczy Patrycja Witt, kierownik oddziałów INVICTA na Pomorzu. – Dzięki nowej, większej, lepiej wyposażonej Klinice będziemy w stanie zapewnić im łatwy dostęp do profesjonalnej opieki i najnowszych rozwiązań, a tym samym – przy współpracy z naszymi Klinikami w Gdańsku, Warszawie i Wrocławiu – zaproponować skuteczne leczenie specjalistyczne – wyjaśnia pani Witt.

Oferta Kliniki INVICTA wpisuje się w aktualnie trwający w Słupsku program dofinansowania zabiegów in vitro dla mieszkańców, który wystartował w połowie 2018 roku. Na jego realizację miasto przeznaczyło 100 tys. złotych, co pozwała dofinansować do 20 zabiegów in vitro rocznie. W ubiegłym roku w Klinice INVICTA z programu skorzystało 10 par, z czego 2 już spodziewają się dziecka.

Z okazji otwarcia, w Klinice w lutym realizowana będzie kampania, zachęcająca pary bezskutecznie starające się o potomstwo do wykonania badań i skorzystania z pierwszej porady u specjalisty. Do końca lutego umówić się można na bezpłatną konsultację i skorzystać z 50% rabatu na wykonanie oznaczenia poziomu AMH i badania nasienia.

Kontakt i umówienie wizyty w Klinice w Słupsku  jest możliwe pod numerem 58 58 58 800.

INVICTA działa na rynku już 18 lat, specjalizując się m.in. w kompleksowej diagnostyce i leczeniu zaburzeń płodności oraz w obszarze zdrowia kobiety (profilaktyka zdrowotna, prowadzenie ciąży, badania prenatalne). Jako pierwszy ośrodek w Polsce, wprowadziła do diagnostyki badania AMH (rezerwa jajnikowa) i fragmentację DNA plemnika, wdrożyła do praktyki klinicznej metodę IVM, mrożenie i witryfikację komórek jajowych oraz tkanki jajnikowej, procedurę FAMSI, a także jako pierwsza na świecie – diagnostykę preimplantacyjną PGD NGS.

O autorze:

Kliniki Leczenia Niepłodności INVICTA to nowoczesne placówki medyczne stawiające na rozwój, wiedzę i kompetencje, które przekładają się na jakość i skuteczność leczenia. Procedury wykonywane w naszych Klinikach są zgodne z najnowszymi osiągnięciami medycyny, wyróżniają się kompleksowością i skutecznością.

Zostaw komentarz