Diagnostyka, projekty, badania w INVICTA – osiągnięcia naukowe

Strona główna/O Klinice: doświadczenie i profesjonalizm/Diagnostyka, projekty, badania w INVICTA – osiągnięcia naukowe
Diagnostyka, projekty, badania w INVICTA – osiągnięcia naukowe 2017-03-10T10:39:51+00:00

Od początku swego istnienia INVICTA realizuje projekty badawcze i rozwojowe, będąc prekursorem nowych rozwiązań w zakresie leczenia i diagnostyki niepłodności.

prof. Krzysztof Łukaszuk
Kierownik Klinik Leczenia Niepłodności INVICTA

W INVICTA szczególny nacisk kładziemy na innowacyjność i doskonalenie wykorzystywanych narzędzi. Od początku swego istnienia firma realizuje projekty badawcze i rozwojowe, będąc prekursorem nowych rozwiązań w swojej branży. Dzięki współpracy z wiarygodnymi partnerami, odpowiedniemu zapleczu eksperckiemu oraz wsparciu Unii Europejskiej, inwestujemy w nowoczesne technologie i zasoby ludzkie, zapewniając najwyższą jakość naszych usług.


Korzystając z własnych laboratoriów diagnostycznych oraz laboratorium badawczo-rozwojowego specjalnie dla naszych Pacjentów rozwijamy diagnostykę laboratoryjną i metody leczenia niepłodności. Rozwiązania, które wdrażamy, są w Polsce często dostępne wyłącznie w Klinikach INVICTA.

Czy wiesz że...

INVICTA jest liderem we wprowadzaniu w Polsce innowacyjnych procedur medycznych z zakresu leczenia i diagnostyki niepłodności!

Nasze osiągnięcia

2013

Badania PGD w kierunku aneuploidii wszystkich chromosomów metodą NGS (ang. next genration sequencing, sekwencjonowanie następnej generacji). INVICTA pierwsza na świecie!

2012

Autorska Diagnostyka Preimplentacyjna PGD w kierunku Zespołu Omenna. Diagnostyka Preimplantacyjna PGD z typowaniem HLA. INVICTA pierwsza w Polsce i trzecia na świecie!

2011

Diagnostyka autorska PGD w kierunku uwarunkowanego genetycznie niedosłuchu. Projekt zakończony sukcesem – narodzinami zdrowego dziecka. INVICTA pierwsza w Polsce!

2010

Procedura FAMSI. Functional fine, Acrosome activated, Morphologically selected Sperm Injection. INVICTA pierwsza w Polsce!

2009

Mrożenie Tkanki Jajnikowej – innowacyjna i efektywna metoda zabezpieczenia płodności. INVICTA pierwsza w Polsce!

2008

Separacja Plemników. INVICTA pierwsza w Polsce!

2007

AMH – badanie rezerwy jajnikowej i Inhibina B. Jedyne Laboratorium w Polsce, które uzyskało certyfikat w ramach międzynarodowego programu Extremal Quality Assurance Schemes for Reproductive Medicine (EQASRM). INVICTA pierwsza w Polsce!

Fragmentacja DNA Plemnika – zaawansowane badanie nasienia. INVICTA pierwsza w Polsce!

2006

Zespół Smith-Lemli-Opitz (SLOS) – procedura PGD zakończona sukcesem (urodzone zdrowe dzieci) – wyniki opublikowane w “Fertility Sterility”. INVICTA pierwsza w Polsce!

2005

Wykonanie pierwszej Diagnostyki Preimplantacyjnej PGD w Polsce. INVICTA pierwsza w Polsce!

Mrożenie komórek jajowych i zarodków metodą witryfikacji. INVICTA pierwsza w Polsce!

2003

Mrożenie komórek jajowych. INVICTA pierwsza w Polsce!
IVM – dojrzewanie komórek jajowych. INVICTA pierwsza w Polsce!

2000

INVICTA otworzyła Klinikę Leczenia Niepłodności, Laboratoria Medyczne oraz Bank Nasienia i Komórek Jajowych w Gdańsku. INVICTA pierwsza w Polsce Północnej!

Zakończyłaś program in vitro
niepowodzeniem?

Klinika Leczenia Niepłodności INVICTA - Klinika nr 1 w Polsce!

Skorzystaj z Bezpłatnej Konsultacji Lekarskiej
i spotkaj się z naszym ekspertem.