Profil

Jestem doktorem nauk medycznych, specjalistą w zakresie położnictwa i ginekologii oraz endokrynologii. Posiadam niemal 30 lat doświadczenia zawodowego. Od 1993 r. pracowałam na stanowisku asystenta w I Klinice Ginekologii i Położnictwa Akademii Medycznej w Gdańsku. W 1997 r. otrzymałam tytuł doktora nauk medycznych i w tym samym roku rozpoczęłam prace jako adiunkt w II Klinice Położnictwa i Ginekologii. W czasie pracy w Gdańskiej Akademii Medycznej interesowałam się początkowo położnictwem i problemami związanymi z cukrzycą u kobiet ciężarnych, następnie operacjami laparoskopowymi związanymi głównie z niepłodnością i PCOS oraz histeroskopową oceną jamy macicy.

Ukończyłam studia na Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Stale aktualizuje wiedzę i podnoszę kwalifikacje uczestnicząc w konferencjach naukowych, kursach i szkoleniach zawodowych. Posiadam liczne certyfikaty potwierdzające moje kwalifikacje.

Jestem Członkiem: Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej.

Języki

polski
angielski