Loading...
Promocja kariotyp

Wszystkie pary starające się o potomstwo zapraszamy do skorzystania z promocji „BEZPŁATNY KARIOTYP”.

W ramach promocji pacjenci, którzy wykonali istotne w procesie leczenia badanie kariotypu mogą skorzystać z promocyjnych cen programów in vitro, pomniejszonych o kwotę wykonanych badań. Promocja jest dostępna w Klinikach Leczenia Niepłodności INVICTA w Gdańsku, Gdyni, Słupsku, Warszawie i we Wrocławiu.

 • Wypełnij formularz zgłoszeniowy
 • Wykonaj badanie kariotypu w terminie od 01.07.2016 do 30.11.2016 – koszt badania – 385 zł za osobę
 • Opłać wybrany program in vitro do 31.12.2016 – cena programu in vitro zostanie pomniejszona o koszty wykonanych badań kariotypu – zarówno Twoje jak i Partnera

 

Chcę skorzystać z promocji

offer_images3

Bezpieczny program in vitro

Badanie Kariotypu pozwala wykluczyć nieprawidłowości chromosomów, które mogą być przyczyną niepowodzeń oraz wystąpienia wad i chorób genetycznych u potomstwa!

offer_images3

Bezpieczeństwo finansowe

Dzięki badaniu kariotypu lekarz może jeszcze dokładniej oszacować ryzyko niepowodzenia programu in vitro a Pacjent może podjąć świadomą decyzję o kontynuacji leczenia!

offer_images3

Promocyjna oferta

Pacjentka / Para która wykona badanie kariotypu w okresie trwania promocji otrzyma rabat na program in vitro równy kwocie wykonanych badań kariotypu.

offer_images2

Co to jest Kariotyp?

Kariotyp to zestaw 23 par chromosomów, występujący w komórkach budujących ciało każdego człowieka. Zawiera on kompleksową informacje genetyczną.

Badanie kariotypu polega na ocenie i opisie liczby oraz budowy chromosomów u danej osoby. Pozwala ono na wykrycie ewentualnych nieprawidłowości – u zdrowych ludzi przede wszystkim w strukturze chromosomów. Tego typu zaburzenia (tzw. translokacje) zazwyczaj nie dają objawów u dorosłego „nosiciela”, jednak przyczyniać się mogą do wystąpienia wad genetycznych u jego potomstwa. Badanie kariotypu powinno być wykonane u obojga partnerów. Umożliwia ono oszacowanie ewentualnego ryzyka genetycznego u danej pary (zwłaszcza jeśli ma ona pozytywny wywiad genetyczny, doświadczyła poronień, narodzin martwego płodu lub niepowodzeń rozrodu).

Badanie kariotypu wykonuje się raz na całe życie i jest zalecane osobom przygotowujacym się do zabiegu zapłodnienia pozaustrojowego.

Chcę skorzystać z promocji

Chcę skorzystać z promocji

Promocja została zakończona.

Zapraszamy do zapoznania się z innymi promocjami

SPRAWDŹ

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Badanie kariotypu można wykonać w Klinikach INVICTA w Gdańsku, Gdyni, Słupsku, Warszawie i we Wrocławiu. Badanie wykonywane jest z krwi. Do badania kariotypu nie trzeba być na czczo, wskazana jest dieta lekkostrawna w dniu poprzedzającym badanie. Dzień wcześniej nie należy spożywać alkoholu, nie można być pod wpływem środków odurzających.

Badanie polega na określeniu liczby oraz budowy chromosomów. Pozwala ono na wykrycie nieprawidłowości, które mogą być przyczyną problemów występujących u danej osoby, jak również u jej dzieci.

Czas oczekiwania na wynik badania kariotypu wynosi 21 dni.
Każdy pacjent otrzymuje specjalny login i hasło do indywidualnego konta na portalu invicta-online. Dzięki czemu zapewniamy łatwy i wygodny dostęp do istotnych informacji (wyniki badań, recepty, zalecenia lekarskie). Istnieje również możliwość osobistego odbioru wyniku badania w Klinice.

Nieprawidłowe wyniki badania kariotypu mogą wskazywać na zwiększone ryzyko wystąpienia wad genetycznych u płodu. W takich przypadkach lekarz zalecić może wykonanie w ramach programu zapłodnienia pozaustrojowego dodatkowej diagnostyki tzw. badań preimplentacyjnych PGS lub PGD. Wynik badania warto omówić z genetykiem klinicznym, który specjalizuje się w problematyce niepłodności.

Programy objęte promocją

 • Program In Vitro Standard
 • Program In Vitro Optimum
 • Program In Vitro Optimum Plus
 • Program In Vitro All Inclusive
 • Program In Vitro All Inclusive Plus
 • Program In Vitro All Inclusive Genetics NGS

 • Program In Vitro All Inclusive Genetics NGS Plus
 • Program In Vitro Mrożenie Zarodków
 • Program In Vitro Mrożenie Zarodków Plus
 • Program In Vitro N cykl naturalny
 • Program IVF Mrożenie Komórek
 • Program IVF Mrożenie Komórek Plus

Promocja obowiązuje we wszystkich Klinikach INVICTA

INVICTA Gdańsk, ul. Rajska 10

INVICTA Gdańsk
ul. Rajska 10

INVICTA Warszawa
ul. Złota 6

INVICTA Wrocław
ul. Grabiszyńska 208

INVICTA Gdynia
ul. Władysława IV 50/3

INVICTA Słupsk
ul. Frąckowskiego 15

7 czynników
wpływających
na skuteczność in vitro.
Sprawdź co ma wpływ na powodzenie leczenia
i na co zwrócić uwagę.
Dowiedz się więcej
close-link