Portal pacjenta
Umów wizytę

Dofinansowanie diagnostyki niepłodności

Podstawą efektywnego leczenia niepłodności jest jej odpowiednia diagnostyka. Korzystając z dofinansowania, uzyskasz niższą cenę badań przeprowadzanych przez znakomitych specjalistów z zastosowaniem nowoczesnego sprzętu.

Sprawdź już dziś!

Dofinansowanie diagnostyki niepłodności w 2023 roku

Dobór odpowiedniej metody leczenia niepłodności w dużej mierze zależy od jej przyczyn. Z tego powodu, aby móc jak najlepiej dopasować terapię, należy w pierwszej kolejności poznać źródło problemu. Kompleksowa i efektywna diagnostyka niepłodności w Klinice INVICTA możliwa jest już na wczesnym jej etapie, u osób w każdym wieku. Zyskaj pomoc i wsparcie ze strony naszych specjalistów, a także możliwość odbycia badań na nowoczesnym sprzęcie.

Dofinansowanie diagnostyki niepłodności dostępne jest w następujących lokalizacjach:

Dofinansowanie diagnostyki niepłodności

Twojej lokalizacji nie ma na liście?

Sprawdź naszą ofertę związaną z dofinansowaniem diagnostyki niepłodności już dziś.

Jeżeli Twojej miejscowości nie ma na powyższej liście, skontaktuj się bezpośrednio z nami.

 

W Klinice INVICTA wspólnie zadbamy o Twoją przyszłość!W zależności od lokalizacji, w której skorzystasz z dofinansowania, zasady kwalifikacji do programu mogą się różnić.

Wszystkie nasze programy łączy jednak podobny przebieg i procedury. Przez cały proces pomoże Ci przejść przydzielony przez nas indywidualny Opiekun – najpierw zdalnie, z Contact Center, a następnie już bezpośrednio z Kliniki. To właśnie on będzie dostarczał wszelkich informacji i odpowiedzi na pytania. Od początku do końca poprowadzimy Cię, towarzysząc na każdym kroku i udzielając wsparcia.

 

 

 • Zgłoszenie do programu

  Aby zgłosić się do nas, wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie, skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem (58) 58 58 800 lub odwiedzić nas osobiście w Klinice INVICTA. Wybierzcie najdogodniejszy dla Ciebie sposób na wypełnienie i dostarczenie nam zgłoszenia.

 • Weryfikacja formalna

  Gdy tylko otrzymamy Twoje zgłoszenie, sprawdzimy je pod kątem wymogów formalnych. Jeżeli wszystko się zgadza – skontaktujemy się z Tobą i umówimy pierwszą konsultację z lekarzem.


 

 

 

Potrzebujesz więcej informacji o dofinansowaniu diagnostyki niepłodności?

 

Porozmawiajmy! (58) 58 58 800

 

Nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania, a także doradzą m.in. w kwestiach formalnych. Jeśli chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób prawidłowo się przygotować, jakie dokumenty należy wypełnić oraz co należy zabrać ze sobą – zapraszamy do kontaktu!

 Inne dofinansowania


Zapraszamy również do sprawdzenia możliwości uzyskania dofinansowania na inne procedury oraz badania.

 • In vitro
  Jedna z najskuteczniejszych metod leczenia niepłodności.
 • Oncofertility
  Metoda zabezpieczenia płodności przeznaczona dla osób przed rozpoczęciem leczenia onkologicznego.

 

 

Kontakt

Jak się z nami skontaktować?

Infolinia

+48 (58) 58 58 800 Pokaż

pn-pt.: 7:00 - 20:00
sb.: 7:00 - 15:00

Formularz kontaktowy