Portal pacjenta
Umów wizytę

W Chojnicach 5 000 zł dofinansowania do in vitro

Niezależnie od tego, czy staracie się o dziecko od dłuższego czasu, czy dopiero dowiedzieliście się o tym, że in vitro jest dla Was najlepszym rozwiązaniem, w Chojnicach możecie otrzymać dofinansowanie na leczenie niepłodności w ramach programu miejskiego.

Nie zwlekaj, bo ilość miejsc w chojnickim programie dofinansowania in vitro jest ograniczona.
Urząd miasta Chojnice
Program sfinansowano ze środków Gminy Miejskiej Chojnice

DLACZEGO INVICTA?

To najważniejsza decyzja w Waszym życiu


Wybierając klinikę leczenia niepłodności warto zwrócić uwagę na jej historię, doświadczenie, zaplecze medyczno-laboratoryjne oraz rangę specjalistów.

 

W Klinikach INVICTA możecie być pewni, że działamy na najwyższym światowym poziomie. Jesteśmy ekspertami w zakresie leczenia metodą in vitro i wyznaczamy standardy w medycynie. To wszystko bezpośrednio przekłada się na skuteczność leczenia w naszych klinikach, a w efekcie na zwiększenie szansy na upragnioną ciążę.

 

 

72% par, które przystąpiły w Klinice INVICTA do in vitro doczekuje się upragnionej ciąży.

 

Jest to statystyka dla kobiet do 35 roku życia, już po pierwszym podejściu do in vitro.

 

 

 • Rozwiązania eksperckie Eksperci od trudnych przypadków

  60% naszych pacjentów ma za sobą długą i skomplikowaną historię leczenia. Naszych ekspertów od in vitro niewiele może zaskoczyć. Dlatego możemy prowadzić szybkie i efektywne leczenie, nawet w nieoczywistych przypadkach. Jesteśmy w stanie zaopiekować się nawet najbardziej wymagającymi pacjentami.

 • Zaufało nam około 30 000 pacjentów Najlepszy rozwój zarodków

  Na czele zespołu doświadczonych embriologów w Klinice INVICTA stoi dr hab. n. biol. Joanna Liss – prekursorka w zakresie mrożenia komórek jajowych i tkanki jajnikowej.

  Dr Liss, działając w oparciu o swoją wiedzę naukową i doświadczenie, tworzy standardy w zakresie procedur wykorzystywanych w laboratorium embriologicznym.

  Ze standardów, które wyznacza dr Liss korzystają inne kliniki w całej Polsce.

 • Standardy medyczne Szybka szansa na sukces

  Posiadając zaplecze ekspertów z różnych dziedzin wsparcia płodności i własne laboratoria możemy szybko realizować proces leczenia. Wszystkie badania oraz konsultacje u specjalistów możecie wykonać w jednym miejscu i nawet w jednym dniu. Szybkie i trafne diagnozy dają w efekcie mniejsze ryzyko powikłań oraz większą szansę na powodzenie.

O PROGRAMIE

Jak możecie skorzystać z dofinansowania do in vitro w Chojnicach?

W każdym programie leczenia niepłodności z dofinansowaniem możecie spodziewać się stałych kroków, przez które pomoże Wam przejść dedykowany Opiekun – najpierw z Contact Center, a następnie już bezpośrednio z kliniki.

 

 • Zgłoszenie

  Zgłosić możecie się przez wypełnienie formularza na stronie, dzwoniąc na numer (58) 58 58 800 lub osobiście w Klinice INVICTA. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami w dogodny dla Ciebie sposób, a my przeprowadzimy Cię przez wszystkie etapy.

 • Weryfikacja formalna

  Sprawdzamy Wasze zgłoszenie i kontaktujemy się z Wami. Jeżeli spełniacie wymogi formalne, umawiamy pierwszą konsultację z lekarzem.

 • Kwalifikacja medyczna

  Podczas pierwszej wizyty lekarz ocenia, czy w Waszej sytuacji możliwa jest realizacja leczenia in vitro.

 • Leczenie metodą in vitro

  W dalszym procesie udziału w programie leczenia niepłodności dedykowany Wam Opiekun z kliniki, przeprowadzi Was przez wszystkie etapy formalne, jak i sam proces leczenia in vitro oraz starania o wymarzone dziecko.

  Refundacja in vitro może obejmować jedną lub kilka prób, w zależności od programu w danej miejscowości.


 

Chcesz wiedzieć więcej na temat metody in vitro z dofinansowaniem w Chojnicach, poznać przebieg in vitro i jego cenę?

 

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

 

(58) 58 58 800


Kto może skorzystać z dofinansowania in vitro w Chojnicach?
Programy in vitro mogą pomóc Wam w spełnieniu marzenia o pełnej rodzinie.
Sprawdź, czy są dla Was.

 

Program jest dla par:
 • u których leczenie innymi metodami nie daje rokowań lub w przeszłości nie doprowadziło do ciąży
 • pozostające w związku małżeńskim
 • które są mieszkańcami miasta Chojnice i składają roczne zeznanie o podatku dochodowym od osób fizycznych – PIT w Urzędzie Skarbowym w Chojnicach
 • mieszkające na terenie Chojnic
 • spełniają kryteria dotyczące wieku i rezerwy jajnikowej – w przypadku kobiety jest to 21-40 lat. Warunkowo kobiety w wieku między 18 a 21 lat, jeśli zastosowanie metod innych niż in vitro nie daje rokowań dla uzyskania ciąży oraz pacjentki do 42 lat, jeśli stężenie AMH wynosi powyżej 0,7 ng/ml)
 • u których przeprowadzona została – zgodnie z międzynarodowymi standardami i wytycznymi – odpowiednia diagnostyka hormonalna (AMH, FSH, LH, LTH etc.), badanie USG oraz badanie jajowodów
 • zakwalifikowanych w Klinice do leczenia niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego, zgodnie z wytycznymi Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu i Embriologii i zgodnie z Ustawą o leczeniu niepłodności z dnia 25 czerwca 2015 roku (potwierdzono wskazania do zabiegu oraz wykluczono przeciwwskazania do niego)

Co obejmuje program dofinansowania in vitro w Chojnicach?

Być może zastanawiacie się, ile kosztuje zapłodnienie in vitro w Chojnicach? W tym mieście, w ramach dofinansowania otrzymacie 5 000 zł do leczenia in vitro, w zależności od tego jakie są Wasze potrzeby. Poniżej możecie sprawdzić, co wchodzi w skład zapłodnienia in vitro i jaka jest cena programu dla Was.

 

 

 • Program in vitro w Chojnicach

  Urząd Gminy Chojnice w ramach programu dofinansowania in vitro pokrywa 5 000 zł. Pacjenci dopłacają 6 900 – 7 700 zł. Program przewiduje dofinansowanie do procedury składającej się z:

  • wykonania punkcji pęcherzyków jajowych (zabieg pick up)
  • znieczulenia ogólnego stosowanego podczas punkcji
  • zapłodnienia komórki jajowej dostępnymi metodami i nadzór nad rozwojem zarodków in vitro (ICSI oraz hodowla zarodków w Laboratorium in vitro)
  • przeprowadzenia transferu zarodków do jamy macicy
  • witryfikacji zarodków z zachowaniem potencjału rozwojowego
  • przechowywania zarodków kriokonserwowanych do 1 roku
  • dwóch wizyt lekarskich na etapie wczesnej ciąży

   

  Pozostałe koszty, obejmujące m.in. badania laboratoryjne (kwalifikacyjne, hormonalne, infekcyjne, genetyczne, nasienia etc.), dodatkowe konsultacje specjalistyczne, nadzór nad stymulacją mnogiego jajeczkowania, koszty leków, a także – jeśli wystąpią wskazania – dodatkowych procedur (zabiegowych, embriologicznych, diagnostycznych) oraz transferów kriokonserwowanych zarodków – ponoszą pacjenci.
PROGRAMY IN VITRO

Wymagacie innego leczenia?
Nie mieszkacie w Chojnicach?

Sprawdź naszą klasyczną, pełną ofertę leczenia in vitro, którą realizujemy dla par z całej Polski, niezależnie od wieku i miejska zamieszkania.Kontakt

Jak się z nami skontaktować?

Infolinia

+48 (58) 58 58 800 Pokaż

pn-pt.: 7:00 - 20:00
sb.: 7:00 - 15:00

Formularz kontaktowy