Portal pacjenta
Umów wizytę

W Kołobrzegu do 5 000 zł dofinansowania in vitro

Niezależnie od tego, czy staracie się o dziecko od dłuższego czasu, czy dopiero dowiedzieliście się o tym, że in vitro jest dla Was najlepszym rozwiązaniem, w Kołobrzegu możecie otrzymać dofinansowanie na leczenie niepłodności w ramach miejskiego programu in vitro.

Nie zwlekaj, bo ilość miejsc w programie dofinansowania in vitro jest ograniczona.
Herb miasto Kołobrzeg

Program dofinansowany ze środków Gminy Miasta Kołobrzeg

DLACZEGO INVICTA?

To najważniejsza decyzja w Waszym życiu


Wybierając klinikę leczenia niepłodności warto zwrócić uwagę na jej historię, doświadczenie, zaplecze medyczno-laboratoryjne oraz rangę specjalistów.

 

W Klinikach INVICTA możecie być pewni, że działamy na najwyższym światowym poziomie. Jesteśmy ekspertami w zakresie leczenia metodą in vitro i wyznaczamy standardy w medycynie. To wszystko bezpośrednio przekłada się na skuteczność leczenia w naszych klinikach, a w efekcie na zwiększenie szansy na upragnioną ciążę.

 

 

72% par, które przystąpiły w Klinice INVICTA do in vitro doczekuje się upragnionej ciąży.

 

Jest to statystyka dla kobiet do 35 roku życia, już po pierwszym podejściu do in vitro.

 

 

 • Rozwiązania eksperckie Eksperci od trudnych przypadków

  60% naszych pacjentów ma za sobą długą i skomplikowaną historię leczenia. Naszych ekspertów od in vitro niewiele może zaskoczyć. Dlatego możemy prowadzić szybkie i efektywne leczenie, nawet w nieoczywistych przypadkach. Jesteśmy w stanie zaopiekować się nawet najbardziej wymagającymi pacjentami.

 • Zaufało nam około 30 000 pacjentów Najlepszy rozwój zarodków

  Na czele zespołu doświadczonych embriologów w Klinice INVICTA stoi dr hab. n. biol. Joanna Liss – prekursorka w zakresie mrożenia komórek jajowych i tkanki jajnikowej.

  Dr Liss, działając w oparciu o swoją wiedzę naukową i doświadczenie, tworzy standardy w zakresie procedur wykorzystywanych w laboratorium embriologicznym.

  Ze standardów, które wyznacza dr Liss korzystają inne kliniki w całej Polsce.

 • Standardy medyczne Szybka szansa na sukces

  Posiadając zaplecze ekspertów z różnych dziedzin wsparcia płodności i własne laboratoria możemy szybko realizować proces leczenia. Wszystkie badania oraz konsultacje u specjalistów możecie wykonać w jednym miejscu i nawet w jednym dniu. Szybkie i trafne diagnozy dają w efekcie mniejsze ryzyko powikłań oraz większą szansę na powodzenie.

O PROGRAMIE

Jak możecie skorzystać z dofinansowania do in vitro w Kołobrzegu?

W każdym programie leczenia niepłodności z dofinansowaniem możecie spodziewać się stałych kroków, przez które pomoże Wam przejść dedykowany Opiekun – najpierw z Contact Center, a następnie już bezpośrednio z kliniki.

 

 • Zgłoszenie

  Zgłosić możecie się przez wypełnienie formularza na stronie, dzwoniąc na numer (58) 58 58 800 lub osobiście w Klinice INVICTA. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami w dogodny dla Ciebie sposób, a my przeprowadzimy Cię przez wszystkie etapy.

 • Weryfikacja formalna

  Sprawdzamy Wasze zgłoszenie i kontaktujemy się z Wami. Jeżeli spełniacie wymogi formalne, umawiamy pierwszą konsultację z lekarzem.

 • Kwalifikacja medyczna

  Podczas pierwszej wizyty lekarz ocenia, czy w Waszej sytuacji możliwa jest realizacja leczenia in vitro.

 • Leczenie metodą in vitro

  W dalszym procesie udziału w programie leczenia niepłodności dedykowany Wam Opiekun z kliniki, przeprowadzi Was przez wszystkie etapy formalne, jak i sam proces leczenia in vitro oraz starania o wymarzone dziecko.

  Refundacja in vitro może obejmować jedną lub kilka prób, w zależności od programu w danej miejscowości.


 

Chcesz wiedzieć więcej na temat metody in vitro z dofinansowaniem w Kołobrzegu, poznać przebieg in vitro i jego cenę?

 

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

 

(58) 58 58 800


Kto może skorzystać z dofinansowania do in vitro w Kołobrzegu?
Programy in vitro mogą pomóc Wam w spełnieniu marzenia o pełnej rodzinie.
Sprawdź, czy są dla Was.

 

Program jest dla par, które:
 • w chwili przystąpienia do programu polityki zdrowotnej posiadają dokumentację medyczną z rozpoznaną bezpłodnością o oznaczeniu ICD 10: N46 (niepłodność męska) lub N97 (niepłodność kobieca)
 • spełniają określone w ustawie o leczeniu niepłodności warunki podjęcia terapii metodą zapłodnienia pozaustrojowego, w ramach dawstwa partnerskiego lub innego niż partnerskie
 • wyraziły zgodę na samodzielne pokrycie kosztów przechowywania kriokonserwowanych zarodków oraz ich ewentualnych kriotransferów
 • spełniają kryteria dotyczące wieku w przypadku kobiety jest to 20-40 lat (wg. rocznika urodzenia)posiadających (oboje) Kołobrzeskiej Karty Mieszkańca

Co obejmuje dofinansowany programy in vitro w Kołobrzegu?

Być może zastanawiacie się, ile kosztuje zapłodnienie in vitro w Chojnicach? W tym mieście, w ramach dofinansowania otrzymacie 5 000 zł do leczenia in vitro. Poniżej możecie sprawdzić, co wchodzi w skład zapłodnienia in vitro i jaka jest cena programu dla Was.

 

 

 • Program in vitro w Kołobrzegu

  Urząd Miasta Kołobrzeg w ramach programu dofinansowania in vitro pokrywa 5 000 zł. Pacjenci dopłacają 6 900 zł.

   

  Program przewiduje dofinansowanie do procedury składającej się z:

  • porad lekarskich
  • porad psychologicznych
  • wynikających z Rozporządzenia Ministra Zdrowia badań pary
  • badań USG i laboratoryjnych w celu oceny procesu stymulacji jajeczkowania
  • znieczulenia anestezjologicznego
  • punkcji jajników w celu pobrania komórek jajowych
  • preparatyki nasienia
  • zapłodnienia pozaustrojowego metodą IVF lub ICSI oraz nadzoru nad rozwojem zarodków
  • hodowli zarodków
  • transferu zarodków do macicy oraz przygotowania zarodków do przechowywania (kriokonserwacji)Koszty wynikające z konieczności przeprowadzenia m.in. uzupełniających badań laboratoryjnych, dodatkowych konsultacji specjalistycznych, specjalistycznych procedur nieujętych w programie (diagnostycznych, zabiegowych, embriologicznych), pozostają po stronie pary.

   
PROGRAMY IN VITRO

Wymagacie innego leczenia?
Nie mieszkacie w Kołobrzegu?

Sprawdź naszą klasyczną, pełną ofertę leczenia in vitro, którą realizujemy dla par z całej Polski, niezależnie od wieku i miejska zamieszkania.Kontakt

Jak się z nami skontaktować?

Infolinia

+48 (58) 58 58 800 Pokaż

pn-pt.: 7:00 - 20:00
sb.: 7:00 - 15:00

Formularz kontaktowy