Portal pacjenta
Umów wizytę

W Nowogardzie do 5 750 zł dofinansowania do in vitro

Niezależnie od tego, czy staracie się o dziecko od dłuższego czasu, czy dopiero dowiedzieliście się o tym, że in vitro jest dla Was najlepszym rozwiązaniem, w Nowogardzie możecie otrzymać dofinansowanie na leczenie niepłodności w ramach miejskiego programu in vitro.

Nie zwlekaj, bo nowogardzki program dofinansowania in vitro kończy się w 2022 roku.

DLACZEGO INVICTA?

To najważniejsza decyzja w Waszym życiu


Wybierając klinikę leczenia niepłodności warto zwrócić uwagę na jej historię, doświadczenie, zaplecze medyczno-laboratoryjne oraz rangę specjalistów.

 

W Klinikach INVICTA możecie być pewni, że działamy na najwyższym światowym poziomie. Jesteśmy ekspertami w zakresie leczenia metodą in vitro i wyznaczamy standardy w medycynie. To wszystko bezpośrednio przekłada się na skuteczność leczenia w naszych klinikach, a w efekcie na zwiększenie szansy na upragnioną ciążę.

 

 

75% par, które przystąpiły w Klinice INVICTA do in vitro doczekuje się upragnionej ciąży.

 

Jest to statystyka dla kobiet do 35 roku życia, już po pierwszym podejściu do in vitro.

 

 

 • Eksperci od trudnych przypadków

  60% naszych pacjentów ma za sobą długą i skomplikowaną historię leczenia. Naszych ekspertów od in vitro niewiele może zaskoczyć. Dlatego możemy prowadzić szybkie i efektywne leczenie, nawet w nieoczywistych przypadkach. Jesteśmy w stanie zaopiekować się nawet najbardziej wymagającymi pacjentami.

 • Najlepszy rozwój zarodków

  Na czele zespołu doświadczonych embriologów w Klinice INVICTA stoi dr hab. n. biol. Joanna Liss – prekursorka w zakresie mrożenia komórek jajowych i tkanki jajnikowej. Dr Liss, działając w oparciu o swoją wiedzę naukową i doświadczenie, tworzy standardy w zakresie procedur wykorzystywanych w laboratorium embriologicznym. Dzięki temu uzyskujemy o 80% więcej zdrowych zarodków gotowych do transferu.  Ze standardów, które wyznacza dr Liss korzystają inne kliniki w całej Polsce.

 • Szybka szansa na sukces

  Posiadając zaplecze ekspertów z różnych dziedzin wsparcia płodności i własne laboratoria możemy szybko realizować proces leczenia. Wszystkie badania oraz konsultacje u specjalistów możecie wykonać w jednym miejscu i nawet w jednym dniu. Szybkie i trafne diagnozy dają w efekcie mniejsze ryzyko powikłań oraz większą szansę na powodzenie.

O PROGRAMIE

Jak możecie skorzystać z dofinansowania do in vitro w Nowogardzie?

W każdym programie leczenia niepłodności z dofinansowaniem możecie spodziewać się stałych kroków, przez które pomoże Wam przejść dedykowany Opiekun – najpierw z Contact Center, a następnie już bezpośrednio z kliniki.

 

 • Zgłoszenie

  Zgłosić możecie się przez wypełnienie formularza na stronie, dzwoniąc na numer (58) 58 58 800 lub osobiście w Klinice INVICTA. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami w dogodny dla Ciebie sposób, a my przeprowadzimy Cię przez wszystkie etapy.

 • Weryfikacja formalna

  Sprawdzamy Wasze zgłoszenie i kontaktujemy się z Wami. Jeżeli spełniacie wymogi formalne, umawiamy pierwszą konsultację z lekarzem.

 • Kwalifikacja medyczna

  Podczas pierwszej wizyty lekarz ocenia, czy w Waszej sytuacji możliwa jest realizacja leczenia in vitro.

 • Leczenie metodą in vitro

  W dalszym procesie udziału w programie leczenia niepłodności dedykowany Wam Opiekun z kliniki, przeprowadzi Was przez wszystkie etapy formalne, jak i sam proces leczenia in vitro oraz starania o wymarzone dziecko.

  Refundacja in vitro może obejmować jedną lub kilka prób, w zależności od programu w danej miejscowości.


 

Chcesz wiedzieć więcej na temat metody in vitro z dofinansowaniem w Kołobrzegu, poznać przebieg in vitro i jego cenę?

 

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

 

(58) 58 58 800


Kto może skorzystać z dofinansowania do in vitro w Nowogardzie?
Programy in vitro mogą pomóc Wam w spełnieniu marzenia o pełnej rodzinie.
Sprawdź, czy są dla Was.

 

Program jest dla par:
 • u których potwierdzono (dokumentacją medyczną) bezwzględną przyczynę niepłodności lub nieskuteczne, zgodne z rekomendacjami i standardami praktyki lekarskiej, leczenie niepłodności w okresie 12 miesięcy poprzedzających zgłoszenie do programu
 • zamieszkałych w Nowogardzie
 • pozostających we wspólnym pożyciu (kobieta i mężczyzna w związku partnerskim lub małżeńskim)
 • posiadających pozytywną kwalifikację do leczenia niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego, zgodnie z obowiązującymi wytycznymi i rekomendacjami in. Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu i Embriologii, Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, wytycznymi National Institute for Health and Care Excellence (NICE 2013)
 • spełniających kryteria dotyczące wieku i rezerwy jajnikowej w przypadku kobiety jest to 20-40 lat (wg. rocznika urodzenia). Dopuszcza się możliwość przeprowadzenia procedury u pacjentek w wieku do 42 lat (wg rocznika urodzenia), pod warunkiem dobrze rokującej rezerwy jajnikowej, jeżeli stężenie AMH jest powyżej 0,7 ng/mL lub w przypadku par realizujących procedurę zapłodnienia pozaustrojowego w ramach dawstwa innego niż partnerskie (dawstwo żeńskich komórek rozrodczych)

Co obejmuje dofinansowany programy in vitro w Nowogardzie?

Być może zastanawiacie się, ile kosztuje zapłodnienie in vitro w Nowogardzie? W tym mieście, w ramach dofinansowania otrzymacie 5 750 zł do leczenia in vitro. Poniżej możecie sprawdzić, co wchodzi w skład zapłodnienia in vitro i jaka jest cena programu dla Was.

 

 

 • Program in vitro w Nowogardzie

  Urząd Miasta Nowogard w ramach programu dofinansowania in vitro pokrywa 5 000 zł.

   

  Program przewiduje dofinansowanie do procedury składającej się z:

  • wykonania punkcji pęcherzyków jajnikowych w celu pobrania komórek jajowych do zapłodnienia
  • przeprowadzenia znieczulenia ogólnego podczas punkcji pęcherzyków jajnikowych
  • pobrania nasienia (w uzasadnionych przypadkach poprzez biopsję jądra lub najądrzy)
  • przeprowadzenia pozaustrojowego zapłodnienia
  • hodowli zarodków
  • transferu zarodka/-ów do jamy macicyPROGRAMY IN VITRO

Wymagacie innego leczenia?
Nie mieszkacie w Nowogardzie?

Sprawdź naszą klasyczną, pełną ofertę leczenia in vitro, którą realizujemy dla par z całej Polski, niezależnie od wieku i miejska zamieszkania.Kontakt

Jak się z nami skontaktować?

Infolinia

+48 (58) 58 58 800

pn-pt.: 7:00 - 20:00
sb.: 7:00 - 15:00

Formularz kontaktowy