Portal pacjenta
Umów wizytę

Dofinansowanie Oncofertility

Zdiagnozowano u Ciebie lub Twojego partnera chorobę nowotworową, a jeszcze nie zdążyliście zostać rodzicami? Każde z Was może zabezpieczyć swoją płodność i zachować możliwość posiadania dziecka w przyszłości. Skorzystaj z dofinansowania programu Oncofertility, który powstał w odpowiedzi na te potrzeby.

Sprawdź już dziś!

Programy dofinansowania Oncofertility w 2023 roku

Zabezpieczenie płodności u Pacjentów onkologicznych jest możliwe zarówno u kobiet, jak i mężczyzn. W przypadku kobiet najprostszą metodą jest pobranie i zamrożenie komórek jajowych. Mężczyźni – przed planowanym rozpoczęciem leczenia onkologicznego – powinni zdeponować (zamrozić) nasienie w specjalnym banku. Po wyzdrowieniu materiał genetyczny może być wykorzystany podczas zabiegu inseminacji lub programu in vitro.

Dofinansowanie Oncofertility dostępne jest w następujących lokalizacjach:

Programy Oncofertility

Twojej lokalizacji nie ma na liście?

Sprawdź naszą ofertę związaną z dofinansowaniem Oncofertility już dziś.

Jeżeli Twojej miejscowości nie ma na powyższej liście, skontaktuj się bezpośrednio z nami.

 

W Klinice INVICTA wspólnie zadbamy o Twoją przyszłość!W zależności od lokalizacji, w której skorzystasz z dofinansowania, zasady kwalifikacji do programu mogą się różnić.

Wszystkie nasze programy łączy jednak podobny przebieg i procedury. Przez cały proces pomoże Ci przejść przydzielony przez nas indywidualny Opiekun – najpierw zdalnie, z Contact Center, a następnie już bezpośrednio z Kliniki. To właśnie on będzie dostarczał wszelkich informacji i odpowiedzi na pytania. Od początku do końca poprowadzimy Cię, towarzysząc na każdym kroku i udzielając wsparcia.

 • Zgłoszenie do programu

  Aby zgłosić się do nas, wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie, skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem (58) 58 58 800 lub odwiedzić nas osobiście w Klinice INVICTA. Wybierzcie najdogodniejszy dla Ciebie sposób na wypełnienie i dostarczenie nam zgłoszenia.

 • Weryfikacja formalna

  Gdy tylko otrzymamy Twoje zgłoszenie, sprawdzimy je pod kątem wymogów formalnych. Jeżeli wszystko się zgadza – skontaktujemy się z Tobą i umówimy pierwszą konsultację z lekarzem.

 • Kwalifikacja medyczna

  Podczas pierwszej konsultacji, lekarz oceni czy zastosowanie procedury zabezpieczenia płodności jest w Twoim indywidualnym przypadku możliwe. Zaleci również odpowiednie badania.

 • Procedura medyczna

  Po wykonaniu wszystkich badań, rozpoczniemy procedurę medyczną. Twój indywidualny Opiekun przeprowadzi Cię przez wszystkie kolejne etapy.


 

 

Potrzebujesz więcej informacji o dofinansowaniu Oncofertility?

 

Porozmawiajmy! (58) 58 58 800

 

Nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania, a także doradzą m.in. w kwestiach formalnych. Jeśli chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób prawidłowo się przygotować, jakie dokumenty należy wypełnić oraz co należy zabrać ze sobą – zapraszamy do kontaktu!Inne dofinansowania


Zapraszamy również do sprawdzenia możliwości uzyskania dofinansowania na inne procedury oraz badania.

 • In vitro
  Jedna z najskuteczniejszych metod leczenia niepłodności.
 • Badania diagnostyczne
  Programy przeznaczone dla osób, które chcą zweryfikować stan swojego zdrowia i sprawdzić przyczynę niepłodności.

 

 

 

Kontakt

Jak się z nami skontaktować?

Infolinia

+48 (58) 58 58 800 Pokaż

pn-pt.: 7:00 - 20:00
sb.: 7:00 - 15:00

Formularz kontaktowy