Portal pacjenta
Umów wizytę

Promocje

Promocyjne ceny na badania profilaktyczne do końca marca!

Zapraszamy wszystkie panie na badania profilaktyczne u specjalistów ginekologów, które zrealizujecie ze zniżką 10%. Promocja dotyczy wizyt zrealizowanych do końca marca, a umówionych w terminie 06.03 - 11.03.23. Ceny promocyjne dotyczą cytologii zwykłej, cytologii cienkowarstwowej LBC, badań na obecność wirusa HPV, USG ginekologicznego oraz porad ginekologicznych kompleksowych. Aby skorzystać z promocji zadzwoń (58) 58 58 800 bądź skorzystaj z formularza zgłoszeniowego na naszej stronie internetowej. Zapraszamy!

Promocja na badania ciążowe w Słupsku!

Zapraszamy na konsultacje ginekologiczne wraz z badaniami USG oraz badaniami prenatalnymi w specjalnej najniższej cenie w Słupsku! Promocja trwa do 30.05.2023. Odwiedź stronę by poznać szczegóły.

Bezpłatna konsultacja po niepowodzeniu in vitro

Jeśli podchodziliście do procedury in vitro w innej klinice i Wasze leczenie nie zakończyło się sukcesem, zapraszamy Was na bezpłatną konsultację do Kliniki INVICTA.

Mamy doświadczenie w pomaganiu parom po nieudanych próbach in vitro. Odważcie się spróbować jeszcze raz. Zrobimy wszystko, aby tym razem się udało.

Bezpłatna konsultacja niepowodzenia in vitro INVICTA

Dowiedz się więcej i umów się na bezpłatną konsultację po niepowodzeniu in vitro.