Specjalnie dla Pacjentów którzy przystępują do programu zapłodnienia pozaustrojowego in vitro, nasi embriolodzy przygotowali artykuł z którego dowiesz się jak rzebiega proces zapłdonienia pozaustrojowego techniką docytoplazmatycznej iniekcji plemnika ICSI.

…Procedura przeprowadzana jest za pomocą mikroigieł przymocowanych do mikromanipulatorów. Co ważne i ciekawe – by zapłodnienie przebiegło prawidłowo, wybrany plemnik powinien być żywy, ale nieruchomy. Z tego powodu za pomocą mikroigły przed wprowadzeniem do komórki jajowej łamie mu się mu witkę. Po  podaniu  pojedynczego  plemnika  do  komórki  jajowej  rozpoczyna  się  naturalny  proces  podziałów komórkowych. Aż do transferu zarodki inkubowane są w optymalnych warunkach laboratorium embriologicznego…

Przeczytaj cały artykuł…

 

Podziel się tym ze znajomymi!

O autorze:

Kliniki Leczenia Niepłodności INVICTA to nowoczesne placówki medyczne stawiające na rozwój, wiedzę i kompetencje, które przekładają się na jakość i skuteczność leczenia. Procedury wykonywane w naszych Klinikach są zgodne z najnowszymi osiągnięciami medycyny, wyróżniają się kompleksowością i skutecznością.

Zostaw komentarz