Wideo-konsultacje z lekarzem

/Wideo-konsultacje z lekarzem
Wideo-konsultacje z lekarzem

Dlaczego warto?

 • Wizyta bez wychodzenia z domu

 • Wideo-konsultacja „na żywo”

 • Prosta w obsłudze aplikacja

 • Dostęp do pełnej informacji o pacjencie

 • Zalecenia, recepty, badania online

 • Bezpieczeństwo

 • Ponad 7 lat doświadczenia wizyt online

Wideo-konsultacja z lekarzem ma taką samą wartość medyczną, jak wizyta bezpośrednia.

Kompleksowa porada i pomoc w bezpiecznych domowych warunkach

Ze względów bezpieczeństwa, jeśli wizyta nie wymaga fizycznej obecności w Klinice,
zalecamy wideo-konsultację z lekarzem.

Z porady specjalisty online za pośrednictwem wideo mogą korzystać:

 • Pary będące w trakcie leczenia niepłodności,

 • Pacjentki w ciąży,

 • Osoby chcące omówić swoją sytuację medyczną z lekarzem.

Umów wideo-konsultację z lekarzem

Wideo-konsultacja KROK PO KROKU

1. Zadzwoń na nr 58 58 58 800
i umów wideo-konsultację

Możesz porozmawiać z lekarzem na żywo przed swoim komputerem, bez wychodzenia z domu. Wizyta ma taką samą wartość medyczną, jak wizyta bezpośrednia.

2. Zainstaluj aplikację ZOOM

W domu zainstaluj na swoim komputerze / tablecie / telefonie oprogramowanie zoom – jest łatwe w obsłudze
i intuicyjne, a zapewnia bezpieczne połączenie.

ZAINSTALUJ

3. Sprawdź maila i kliknij w link

Zaloguj się na swoją pocztę elektroniczną, znajdziesz tam link do wizyty. Na chwilę przed umówioną godziną kliknij link i połącz się z lekarzem.

4. Porozmawiaj z lekarzem online

Podczas wideo-konsultacji lekarz pokaże Ci wyniki badań, aktualne filmy z badania USG, zalecenia, historie choroby, ankiety medyczne etc.

Po pierwsze bezpieczeństwo

W czasie wizyty w naszych Klinikach możesz spodziewać się:

 • Kontroli stanu zdrowia przed wizytą (telefoniczna ankieta) i w czasie rejestracji w Klinice

 • Pomiaru temperatury i skierowania do dezynfekcji rąk przed wizytą w punkcie pobrań

 • Ograniczenia kontaktu z naszym personelem i innymi pacjentami do minimum

 • Specjalnych urządzeń oczyszczających powietrze z wirusów, bakterii i grzybów w poczekalniach i w gabinetach (w tym lamp UV, jonizatorów i filtrów powietrza)

 • Zalecenia korzystania z wizyt online zawsze kiedy jest to możliwe

Podczas wideo-konsultacji:

 • Używamy oprogramowania zoom, zapewniającego pełne szyfrowanie połączenia i bezpieczeństwo przekazywanych danych.
 • Korzystamy z zabezpieczonego systemu Invictus, by lekarz i pacjent podczas rozmowy video mieli wgląd w wyniki badań, nagranie USG, zalecenia, historię choroby, ankiety medyczne etc.
 • Wykorzystujemy ponad 7-letnie doświadczenie w prowadzeniu pacjentów w sposób wygodny, zdalnie.

Nasi lekarze prowadzą wideo-konsultacje:

Skontaktuj się z nami

Jeśli chcesz uzyskać dodatkowe informacje lub zarejestrować wizytę wypełnij poniższy formularz. Konsultant Kliniki skontaktuje się z Tobą w najszybszym możliwym terminie.

Twoje dane są bezpieczne. Używamy szyfrowanego połączenia SSL. Nie spamujemy. Nie przekazujemy Twoich danych osobom trzecim.
prof. Krzysztof Łukaszuk
Kierownik Kliniki
Kierownik Klinik Leczenia Niepłodności INVICTA
Kierownik Klinik Leczenia Niepłodności INVICTA i pracownik Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego; posiada specjalizację w dziedzinie położnictwa i ginekologii, endokrynologii oraz endokrynologii ginekologicznej i rozrodczości; Senior Clinical Embryologist ESHRE. Jako pionier w Polsce, wspólnie z zespołem ekspertów INVICTA, rozwija autorską metodologię diagnostyki preimplantacyjnej PGD umożliwiającą parom z obciążeniem genetycznym posiadanie zdrowego potomstwa. Szczególnie interesują go zagadnienia związane z oceną rezerwy jajnikowej, pogłębioną diagnostyką niepłodności męskiej, diagnostyką genetyczną oraz kompleksowym leczeniem nawracających poronień. Prowadzi liczne badania naukowe, w tym poświęcone zastosowaniu sekwencjonowania następnej generacji (NGS) w leczeniu niepłodności (INVICTA wprowadziła tę metodę do praktyki klinicznej jako pierwsza na świecie). Członek Zarządu Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu. Należy także do polskich i międzynarodowych towarzystw naukowych takich jak PTG, PTA, PTGC, ESHRE, ASRM. Autor blisko 80 publikacji w zagranicznych i krajowych czasopismach naukowych.

dr hab n. med. Michał Kunicki
Ginekolog - położnik
Specjalista ginekologii i położnictwa.
Doktor habilitowany nauk medycznych, specjalista II st. ginekologii i położnictwa oraz specjalista II st. endokrynologii. Lekarz z wieloletnim doświadczeniem w leczeniu niepłodności partnerskiej. Jest autorem i współautorem publikacji naukowych, doniesień zjazdowych oraz uczestnikiem licznych konferencji dotyczących endokrynologii ginekologicznej i niepłodności zarówno krajowych jak i zagranicznych. Przez wiele lat prowadził kursy dla lekarzy specjalizujących się w położnictwie i ginekologii, studentów medycyny i farmacji. Członek Europejskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu i Embriologii (ESHRE), Towarzystwa Endokrynologii Ginekologicznej, Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu oraz Towarzystwa Nadmiaru Androgenów i Zespołu Policystycznych Jajników (AE-PCOS).

dr Janusz Pałaszewski
Ginekolog - położnik
Specjalista ginekologii i położnictwa
Ordynator Oddziału Szpitalnego Jednoniowego w Klinice INVICTA w Warszawie.Specjalista II st. położnictwa i ginekologii. Lekarz z blisko 20-letnim doświadczeniem w zawodzie, w tym ponad 6-letnim w leczeniu niepłodności. Interesują go zagadnienia związane z zastosowaniem innowacyjnych metod diagnostycznych i nowoczesnych terapii wspomaganego rozrodu. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu (PTMR).

dr Andrzej Hajdusianek
Ginekolog - położnik
Specjalista ginekologii i położnictwa, Ordynator Kliniki Leczenia Niepłodności w Gdańsku

Specjalista ginekologii i położnictwa z ponad 11-letnim doświadczeniem zawodowym. Absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu. Członek Niemieckiego Towarzystwa Endoskopii Ginekologicznej. W latach 2012-2015 obejmował stanowisko Ordynatora Oddziału Ginekologii Operacyjnej i Chemioterapii MARIEN Hospital Wesel. W INVICTA pełni funkcję Ordynatora w Klinice Leczenia Niepłodności w Gdańsku. Interesują go zagadnienia związane z ginekologią operacyjną i onkologią, a także technikami operacyjnymi w leczeniu niepłodności.

dr Adam Stencel
Ginekolog - położnik
Specjalista ginekologii i położnictwa. Posiada certyfikat FMF.
Specjalista ginekologii i położnictwa z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w diagnostyce i leczeniu niepłodności. Posiada certyfikat FMF. Szczególnie interesują go zagadnienia związane z ginekologią, leczeniem niepłodności partnerskiej, diagnostyką prenatalną i USG. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu (PTMR) i Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego (PTG).

dr Ewa Niedbała-Wykowska
Ginekolog - położnik
Specjalista ginekologii i położnictwa
Specjalista ginekologii i położnictwa z wieloletnim, bogatym doświadczeniem. Ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Białymstoku. Umiejętności zawodowe rozwijała podczas pracy w poradniach i na oddziałach ginekologiczno-położniczych. W obszarze jej zainteresowań problematyka kompleksowej diagnostyki i leczenia niepłodności zajmuje szczególne miejsce. Pani doktor jest członkiem PTMR. Wiedzę nt. nowoczesnych metod terapeutycznych stale rozwija pomagając pacjentom Kliniki INVICTA. W wolnym czasie dużo czyta i podróżuje.

dr Andrzej Jeżak
Ginekolog - położnik
Specjalista ginekologii i położnictwa

Specjalista ginekologii i położnictwa z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym. Absolwent Wrocławskiego Uniwersytetu Medycznego. Praktykował w wielu placówkach publicznych i prywatnych. Interesują go zagadnienia związane z diagnostyką i leczeniem niepłodności, w tym laparoskopią i histeroskopią, a także patologią wczesnej ciąży. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu (PTMR). Jak sam twierdzi d 26 lat jego głównym hobby jest żona. Interesuję się również filozofią i muzyką lat 70-tych, uwielbia górskie wędrówki.

dr Piotr Głodek
Ginekolog - położnik
Specjalista ginekologii i położnictwa

Specjalista ginekologii i położnictwa z ponad 10-letnim doświadczeniem zawodowym. Absolwent Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Ukończył także studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie firmą w opiece zdrowotnej na Politechnice Gdańskiej. Posiada liczne certyfikaty dot. zabiegów laparoskopowych i diagnostyki USG, a także z zakresu operacyjnej ginekologii estetycznej. Jest w trakcie specjalizacji z endokrynologii ginekologicznej i rozrodczości. W wolnych chwilach lubi czytać książki fantasy, science-fiction, przygodowe i kryminały. Uwielbia zimowe szaleństwa, w tym przede wszystkim jazdę na nartach.

dr Agnieszka Januszkiewicz
Ginekolog-położnik
Specjalista ginekologii i położnictwa
Specjalista ginekologii i położnictwa z blisko 10-letim doświadczeniem, także na oddziałach szpitalnych. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. W obszarze jej zainteresowań leżą zagadnienia związane z prowadzeniem ciąży fizjologicznej i powikłanej, a także diagnostyką i leczeniem niepłodności. Pacjenci cenią ją za profesjonalizm, życzliwość i uśmiech. W czasie wolnym chętnie podróżuje i gotuje, interesuje się fizyką i jej zastosowaniem w nowych technologiach.

dr Krzysztof Zieliński
Ginekolog - położnik
Specjalista ginekologii i położnictwa.
Specjalista ginekologii i położnictwa z wieloletnim doświadczeniem. Obecnie w trakcie specjalizacji z ginekologii onkologicznej. Absolwent Akademii Medycznej w Białymstoku. Od ponad 10 lat związany z Kliniką INVICTA. Swoją wiedzę i umiejętności stale aktualizuje i wykorzystuje w codziennej pracy z Pacjentami. Interesują go w szczególności zagadnienia związane z diagnostyką i leczeniem zaburzeń owulacji, ginekologią onkologiczną i leczeniem niepłodności partnerskiej.

dr Joanna Szczyptańska
Ginekolog - położnik
Specjalista ginekologii i położnictwa
Specjalista ginekologii i położnictwa z blisko 10-letnim doświadczeniem zawodowym. Od blisko 7 lat pomaga pacjentom w Klinice Leczenia Niepłodności w Gdańsku. Ukończyła kurs histeroskopii. Szczególnie interesują ją zagadnienia związane z kompleksową diagnostyką i leczeniem niepłodności partnerskiej, a także zastosowaniem innowacyjnych metod w medycynie rozrodu.

dr Michał Augustyniak
Specjalista Ginekolog - położnik
Specjalista Ginekolog - położnik
lek. Beata Olszak-Sokołowska
Ginekolog - położnik
Specjalista ginekologii i położnictwa oraz androlog kliniczny
Specjalista ginekologii i położnictwa z ponad 20-letnim doświadczeniem w zawodzie. W 2017 roku uzyskała tytuł androloga klinicznego. Bogatą wiedzę i umiejętności wykorzystuje w postępowaniu z parami doświadczającymi trudności z poczęciem dziecka. W jej obszarze zainteresowań znajdują się tematy dotyczące diagnostyki i leczenia niepłodności partnerskie oraz poronień.

prof. Grzegorz Jakiel
Ginekolog - położnik
Lekarz specjalista ginekolog - położnik, Androlog
dr Adam Górski
Ginekolog
Ginekolog położnik

Dr Górski ukończył Warszawski Uniwersytet Medyczny. Jako pierwszy w Polsce ukończył specjalizację z położnictwa i ginekologii w trybie modułowym uzyskując tytuł specjalisty położnictwa i ginekologii. Uczestniczył w wielu konferencjach doskonalących z tematyki położnictwa, ginekologii, perinatologii,endokrynologii ginekologicznej, onkologii ginekologicznej oraz niepłodności w kraju i zagranicą.

Posiada liczne certyfikaty potwierdzające zdobyte doświadczenie (m.in. Certyfikat Ultrasonografii The Fetal Medicine Fundation w Londynie, Certyfikat Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego sekcji Ultrasonografii, Certyfikat umiejętności wykonywania badań urodynamicznych). Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników, Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, Europejskiego Stowarzyszenia Rozrodu Człowieka i Embriologii (ESHRE).

W Klinice INVICTA w Warszawie dr Górski zajmuje się leczeniem niepłodności oraz prowadzeniem ciąży.

Prywatnie dr Górski jest typem domatora z zamiłowaniami sportowymi do piłki nożnej i kite-surfingu.

dr Małgorzata Sowińska
Ginekolog - położnik
Specjalista ginekologii i położnictwa.
Specjalista ginekologii i położnictwa z blisko 15-letnim doświadczeniem. Wiedzę i umiejętności doskonaliła pracując w prywatnych i publicznych szpitalach. Posiada certyfikaty USG, USG Doppler, 4D, położnicze. Interesuje się tematyką leczenia niepłodności partnerskiej, w tym w szczególności zastosowaniem w terapii leczenia operacyjnego, metody zapłodnienia pozaustrojowego oraz diagnostyki preimplantacyjnej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego (PTG).

dr Paulina Sopońska
Ginekolog - położnik
Ginekolog - położnik
dr n. med. Karolina Waleśkiwicz-Ogórek
Ginekolog - położnik
Specjalista ginekologii i położnictwa.
Lekarz z bogatym doświadczeniem zawodowym w tym związanym z prowadzeniem kobiet w ciąży; pracowała m.in. w szpitalu uniwersyteckim w Bydgoszczy. Wielokrotny prelegent sympozjów naukowych, konferencji krajowych i międzynarodowych. Stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez aktywne uczestnictwo w kursach i szkoleniach z zakresu ginekologii i położnictwa. Posiada wiele certyfikatów dotyczących  badań ultrasonograficznych w ginekologii i położnictwie oraz badań prenatalnych i echokardiografii płodowej.  W 2006 uzyskała międzynarodowy certyfikat uprawniający do wykonywania badań kolposkopowych. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu (PTMR).

dr Katarzyna Hasik
Ginekolog-położnik
Specjalista ginekologii i położnictwa.
Dr Hasik to lekarz z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego i Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej. Posiada liczne certyfikaty, potwierdzające zdobyte doświadczenie, m.in. z ginekologii i medycyny estetycznej, uroginekologii czy USG. W obszarze jej zainteresowań znajduje się przede wszystkim niepłodność partnerska, a także ginekologia i medycyna estetyczna. W wolnym czasie sięga do dobrych książek – sensacyjnych i kryminałów. Lubi podróże i.. szybkie samochody :)

dr Włodzimierz Sieg
Ginekolog-położnik
Specjalista ginekologii i położnictwa.
Jest absolwentem Akademii Medycznej w Bydgoszczy, a swoje doświadczenie zdobywał m.in. na oddziale położniczo-ginekologicznym Samodzielnego Publicznego Specjalistycznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Lęborku. Od wielu lat w obszarze jego zainteresowań leżą przede wszystkim zagadnienia związane z prowadzeniem ciąży oraz nowoczesną diagnostyką i leczeniem niepłodności partnerskiej. Prywatnie jest fanem brydża i tenisa ziemnego. Od dziecka pochłania go również Liga Mistrzów. Marzy o podróży do Australii i Nowej Zelandii.

dr Izabela Wawrzyniak
Ginekolog-położnik
Specjalista ginekologii i położnictwa
Dr Izabela Wawrzyniak ma blisko 25 lat doświadczenia zawodowego na stanowisku lekarz ginekolog-położnik. Wykształcenie zdobyła na Akademii Medycznej w Gdańsku, później rozpoczęła pracę w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Słupsku na oddziale Położniczo-Ginekologicznym. Pani doktor specjalizuje się w prowadzeniu ciąży.Zajmuje się m.in. badaniami ginekologicznymi, badaniami USG, diagnostyką i patologią ciąży. Interesuje się zagadnieniami dotyczącymi diagnostyki i leczenia niepłodności. Pani doktor jest znaną i cenioną ginekolog w Słupsku. Zgodnie z opiniami Pacjentek, jest osobą, „rzetelną” i „dokładną”. Prywatnie lubi dobrą muzykę i podróże.