Portal pacjenta
Umów wizytę

Profilaktyka zdrowia

KOMPLEKSOWA OPIEKA

Profilaktyka ratuje życie

Monitorowanie stanu zdrowia pozwala nam zapobiegać rozwojowi chorób lub wykryć ich wczesne symptomy. Rozpoczęcie leczenia na odpowiednio wczesnym etapie w znacznym stopniu zwiększa szansę na jego powodzenie, dlatego tak istotne jest to, abyśmy pamiętali o regularnych badaniach profilaktycznych.

Celem profilaktyki w ginekologii jest przede wszystkim wczesne wykrywanie zmian nowotworowych powodujących raka piersi, raka szyjki macicy, raka jajnika.

Osobne grupy stanowią badania profilaktyczne dedykowane mężczyznom oraz badania prenatalne, które wykonujemy profilaktycznie, aby już na wczesnym etapie ciąży wykryć ewentualne wady płodu i rozpocząć leczenie jeszcze przed narodzinami dziecka lub przygotować się do leczenia zaraz po jego narodzinach.

bawiąca się mama z córką

W Klinikach INVICTA w ramach profilaktyki zdrowia wykonujemy badania prywatnie oraz realizujemy programy profilaktyczne finansowane przez NFZ.

PAMIĘTAJ O REGULARNEJ PROFILAKTYCE

Wykonaj badania profilaktyczne odpowiednie dla Ciebie

ZOSTAW KONTAKT, ODDZWONIMY

Profilaktyka ratuje życie

PROFILAKTYKA W RAMACH NFZ

Badania profilaktyczne w ramach NFZ

W Klinikach INVICTA realizujemy programy profilaktyczne w ramach kontraktów z Narodowym Funduszem Zdrowia. Sprawdź, w których Klinikach wykonujemy badania profilaktyczne w kierunku raka piersi, raka jajnika, raka szyjki macicy oraz kompleksowe badania prenatalne.

Usługi w ramach NFZ

CENNIK

Badania profilaktyczne

Kontakt

Jak się z nami skontaktować?

Infolinia

+48 (58) 58 58 800 Pokaż

pn-pt.: 7:00 - 20:00
sb.: 7:00 - 15:00

Formularz kontaktowy