Zmieniamy się dla Was!

Strona główna/Inne/Zmieniamy się dla Was!

Z myślą o komforcie naszych Pacjentów i stałym podnoszeniu jakości usług, reorganizujemy Klinikę INVICTA w Gdańsku. Zmiany obejmować będą m.in. udostępnienie dodatkowych pomieszczeń oraz wydzielenie Kliniki Leczenia Niepłodności od innych części medycznych w CH Madison.

Dla osób korzystających z badań laboratoryjnych uruchomiony zostanie dodatkowy Punkt Pobrań. Powstanie też część dedykowana opiece specjalistycznej (m.in. w zakresie onkologii, dermatologii, ginekologii, endokrynologii). Osobna przestrzeń przeznaczona zostanie na potrzeby wizyt związanych z prowadzeniem ciąży i diagnostyką prenatalną. W przyszłym tygodniu na miejscu w Klinice do właściwych gabinetów kierować będą pracownicy INVICTA, którzy chętnie udzielą szczegółowych informacji. Mamy nadzieję, że zmiany to kolejny krok na drodze do podnoszenia Waszej satysfakcji :)

O autorze:

Kliniki Leczenia Niepłodności INVICTA to nowoczesne placówki medyczne stawiające na rozwój, wiedzę i kompetencje, które przekładają się na jakość i skuteczność leczenia. Procedury wykonywane w naszych Klinikach są zgodne z najnowszymi osiągnięciami medycyny, wyróżniają się kompleksowością i skutecznością.

Zostaw komentarz