Portal pacjenta
Umów wizytę

Dofinansowanie in vitro

Mieszkacie w jednym z poniższych miast? W zależności od programu i miasta, możecie uzyskać dofinansowanie do in vitro w wysokości nawet 6 000 zł. Jeżeli dotychczas martwiła Was cena leczenia in vitro, teraz macie szansę na to, aby nie była ona przeszkodą.

Wasze marzenie o dziecku, już wkrótce może się spełnić.

Dofinansowanie in vitro w Twoim mieście w 2023

W Polsce nie ma leczenia in vitro na NFZ, jednak miasta i samorządy wspierają pary starające się o dziecko oferując Wam dofinansowanie.

W zależności od tego, gdzie mieszkacie, wysokość dofinansowania  może wynosić od 50% do nawet 80% kosztów leczenia metodą in vitro.

Sprawdź program refundacji leczenia niepłodności w swoim mieście!
W programach miejskich lub samorządowych możecie zrealizować różne warianty in vitro.

Dla każdej lokalizacji mogą być dostępne inne zakresy leczenia, np.:

 

in vitro – program z wykorzystaniem własnej komórki jajowej oraz nasienia partnera (lub nasienia dawcy)
in vitro z komórką dawczyni – program z wykorzystaniem komórki jajowej od dawczyni z Banku INVICTA
in vitro z adopcją zarodka – program z wykorzystaniem zarodka z naszego Banku INVICTA

PROGRAMY IN VITRO

Twojego miasta nie ma na liście?

Sprawdź naszą ofertę leczenia in vitro, którą realizujemy dla par z całej Polski.

 

To inwestycja w Waszą wspólną przyszłość.W zależności od tego, w jakim mieście będziecie chcieli skorzystać z dofinansowania do leczenia niepłodności metodą in vitro, zasady kwalifikacji do programu mogą się różnić.

 

W każdym programie leczenia niepłodności z dofinansowaniem możecie spodziewać się stałych kroków, przez które pomoże Wam przejść dedykowany Wam Opiekun – najpierw z Contact Center, a następnie już bezpośrednio z kliniki.

 

 

 • Zgłoszenie do programu

  Zgłosić możecie się przez wypełnienie formularza na stronie, dzwoniąc na numer (58) 58 58 800
  lub osobiście w Klinice INVICTA. Wystarczy, że skontaktujecie się z nami w dogodny dla Was sposób, a my przeprowadzimy Was przez wszystkie etapy.

 • Weryfikacja formalna

  Sprawdzamy Wasze zgłoszenie i kontaktujemy się z Wami. Jeżeli spełniacie wymogi formalne, umawiamy pierwszą konsultację z lekarzem.

 • Kwalifikacja medyczna

  Podczas pierwszej wizyty lekarz ocenia, czy w Waszej sytuacji, możliwa jest realizacja leczenia in vitro.

 • Leczenie metodą in vitro

  W dalszym procesie udziału w programie leczenia niepłodności, dedykowany Wam Opiekun, przeprowadzi Was przez wszystkie etapy formalne, jak i sam proces leczenia in vitro.

  Refundacja in vitro może obejmować jedną lub kilka prób, w zależności od programu w danej miejscowości.


 

Chcesz dowiedzieć się więcej o dofinansowaniu in vitro?

 

Zadzwoń (58) 58 58 800

 

Nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie Wasze wątpliwości, podpowiedzą w jaki sposób się przygotować oraz jakie dokumenty należy wypełnić.

 DLACZEGO INVICTA?

To najważniejsza decyzja w Waszym życiu


Wybierając klinikę leczenia niepłodności warto zwrócić uwagę na jej historię, doświadczenie, zaplecze medyczno-laboratoryjne oraz rangę specjalistów.

 

W Klinikach INVICTA możecie być pewni, że działamy na najwyższym światowym poziomie. Jesteśmy ekspertami w in vitro i wyznaczamy standardy w medycynie. To wszystko bezpośrednio przekłada się na skuteczność leczenia w naszych klinikach, a w efekcie na zwiększenie szansy na upragnioną ciążę.

 

 

72% par, które przystąpiły do in vitro w Klinice INVICTA, doczekało się upragnionej ciąży.

 

Jest to statystyka dla kobiet do 35 roku życia, już po pierwszym podejściu do in vitro.

 

 

 

 • Eksperci od trudnych przypadków

  60% naszych pacjentów ma za sobą długą i skomplikowaną historię leczenia. Naszych ekspertów od in vitro niewiele może zaskoczyć. Dlatego możemy prowadzić szybkie i efektywne leczenie, nawet w nieoczywistych przypadkach. Jesteśmy w stanie zaopiekować się nawet najbardziej wymagającymi pacjentami.

 • Najlepszy rozwój zarodków

  Na czele zespołu doświadczonych embriologów w Klinice INVICTA stoi dr hab. n. biol. Joanna Liss – prekursorka w zakresie mrożenia komórek jajowych i tkanki jajnikowej.

  Dr Liss, działając w oparciu o swoją wiedzę naukową i doświadczenie, tworzy standardy w zakresie procedur wykorzystywanych w laboratorium embriologicznym.

  Ze standardów, które wyznacza dr Liss korzystają inne kliniki w całej Polsce.

 • Szybka szansa na sukces

  Posiadając zaleczenie ekspertów z różnych dziedzin wsparcia płodności i własne laboratoria możemy szybko realizować proces leczenia. Wszystkie badania oraz konsultacje u specjalistów możecie wykonać w jednym miejscu i nawet w jednym dniu. Szybkie i trafne diagnozy dają w efekcie mniejsze ryzyko powikłań oraz większą szansę na powodzenie.

Kontakt

Jak się z nami skontaktować?

Infolinia

+48 (58) 58 58 800 Pokaż

pn-pt.: 7:00 - 20:00
sb.: 7:00 - 15:00

Formularz kontaktowy